“دیدن MS Dhoni Limping قلب من را می شکند”: پست احساسی عرفان پاتان در یک دوست نزدیک

MS Dhoni (L) و عرفان پاتان© توییتر

عرفان پاتان، بازیکن پیشین تیم کریکت هند پس از دیدار چهارشنبه سوپر کینگز چنای و دهلی کپیتالز در لیگ برتر هند (IPL) 2023، در رسانه های اجتماعی پیامی صمیمانه برای MS Dhoni ارسال کرد. «جاها سه چورته های وحی سه فیر سه شور هوتی های هماری دوستی. هرگز زمانی نبوده که با هم آشنا شویم و روزهای خوب گذشته خود را به یاد نیاوریم. هر بار که با هم ملاقات می کنیم، برخی از خاطرات خنده دار به زندگی برمی گردند.»

دونی خلیل احمد را تنبیه کرد و سپس منابع بولینگ خود را به کمال رساند، زیرا چنای سوپر کینگز به طور کامل با 27 دوش بر پایتخت دهلی پیروز شد تا روز چهارشنبه گامی بزرگ به سمت پلی آف IPL بردارد.

دو شش شش هیولایی کاپیتان طلسم در 9 توپ 20 او به CSK کمک کرد تا به عدد 167 بر 8 برسد، که حداقل 20 دوش بالاتر از حد مجاز در یک پیست چپاوک نامناسب بود. در طول اینینگ هایش، می شد دید که لنگ می زند. با دیدن آن ویدیو عرفان پاتان غمگین شد. عرفان در توییتی نوشت: “دیدن دونی که لنگان لنگان می دود، قلبم را می شکند. دیده ام که او مانند یوزپلنگ می دود.”

مجموع آن چیزی بود که دونی برای مارشال کردن توپ گیرانش به آن نیاز داشت، زیرا دهلی کپیتالز پس از اینکه دیوید وارنر (0)، فیل سالت (17) و میچ مارش (5) تا شروع اوور چهارم از میدان خارج شدند، هرگز در حال شکار نبودند.

در نهایت، دی سی تنها 140 گل برای 8 را به دست آورد و مبارزات آنها واقعی بود زیرا حتی 10 تا چهار در تمام اینینگ ها زده نشد. باترهای DC تنها هفت مرز و چهار مرز بیش از حد را مدیریت کردند.

این برد CSK را به 15 امتیاز رساند و یک برد از دو بازی باقی مانده مطمئناً جایگاه آنها را در چهار بازی آخر قطعی خواهد کرد. تا جایی که به کمپین دی سی مربوط می شود، با 8 امتیاز از 11 بازی با هفت شکست تقریباً پرده است.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله