دودوت پادیکال، فیلمنامه یاشاسوی جیسوال، برد چهار ویکت راجستان رویالز، امیدهای باریک پلی آف را زنده نگه دارید

Devdutt Padikkal و Yashasvi Jaiswal در حالی که راجستان رویالز با پیروزی چهار ویکت مقابل پنجاب کینگز در آخرین بازی لیگ IPL خود در اینجا در روز جمعه، امیدهای ناچیز خود را در پلی آف زنده نگه داشت، به 50 عالی رسیدند. PBKS با ارسال بات، 50 برای 4 بازی می کرد، اما سام کوران (49 توپ خارج از بازی) و جیتش شارما (44 توپ از 28 توپ) دوباره اینینگ ها را احیا کردند در حالی که ام شاهرخ خان (41 توپ خارج از بازی) جهش دیرهنگام را برای قدرت دادن به تیم فراهم کرد. 187 برای 5. هدف 188 هرگز آسان نبود و RR باید تعقیب و گریز را در 18.3 اور تکمیل می کرد تا لحظه ای از نرخ خالص رویال چلنجرز بنگلور جلو بیفتد، اما آنها نتوانستند.

اما همچنان RR دو امتیاز کسب کرد تا با جیسوال (50 امتیاز از 36) که در حال تعقیب و گریز بود، 73 توپ از 49 با پادیکال (51 توپ از 30) و 47 توپ دیگر با امتیاز 22 با شیمرون هتمایر (46) به عنوان RR در 19.4 به خانه اضافه شد. اوور.

با این برد، RR با 14 امتیاز به رده پنجم رسید، مانند RCB (چهارم) و بمبئی هندز (6)، که هر دو هنوز یک مسابقه برای بازی در مرحله لیگ دارند.

این ضرر به این معنی است که PBKS رسماً از IPL خارج شده است.

با تعقیب 188، RR با کاگیسو رابادا که جوس باتلر LBW را برای سومین اردک خود دریافت کرد، با شکست اولیه مواجه شد.

اما پادیکال و جیسوال با هدف به دست آوردن RR به 85 برای 1 در 9.4 اوور می کوشیدند.

در حالی که جیسوال تعقیب و گریز را با هت تریک چهار تایی آغاز کرد، پادیکال که به درجه ارتقاء یافت، سپس مسئولیت را بر عهده گرفت و بول داران را به شکار چرم فرستاد.

اما RR پادیکال و کاپیتان سانجو سامسون (3) را به سرعت از دست داد تا آنها را در 90 برای 3 در اور یازدهم رها کند.

سپس جیسوال یک شریک کامل در Hetmyer پیدا کرد، که در اوایل با سه شش شش به نقش متجاوز تبدیل شد.

جیسوال پنجاه توپ خود را در 35 توپ تکمیل کرد و سپس با ضربه معکوس ناتان الیس سقوط کرد.

در حالی که جیسوال و پادیکال هر دو پس از اتمام پنجاه سالگی خود را ترک کردند، RR هنوز به 51 توپ از 33 توپ نیاز داشت و این ریان پاراگ (20 توپ از 12 توپ) بود که دو شش توپ متوالی را از رابادا کوبید تا معادله را پایین بیاورد.

اما شیخار داوان، کاپیتان PBKS، برای پایان دادن به اقامت هتیمر، کاپیتان PBKS را به پایان رساند، حتی زمانی که RR به عنوان یک ضربه فرعی دروو ژورل را وارد زمین کرد، که در چهارمین توپ آخرین اوور، یک شش را به حریف زد تا ران های برنده را از بین ببرد.

پیش از این، PBKS برای 4 در 6.3 اور 50 کاهش داشت، اما کوران و جیتش 64 را اضافه کردند تا اینینگ ها را احیا کنند و دومی مهاجم بود.

کوران و شاهرخ سپس 73 توپ از 37 توپ جمع کردند که 46 تای آنها از 2 اوور آخر بیرون آمدند تا آنها را به یک امتیاز خوب برسانند.

این دومین اور آخر بود که نقطه عطفی بود با یوزوندرا چاهال، که در سه اور اول خود 12 دوش را واگذار کرده بود، 28 ران را با کوران و شاهرخ انجام داد.

شاهرخ سپس ترنت بولت (1/35) را برای 18 ران دوشید زیرا پنج اور آخر 70 ران به دست آمد.

آدام زامپا که به دلیل اسپاسم کمر آر اشوین وارد یازدهم شد، آدام زامپا را با 1 بر 26 به پایان رساند، در حالی که ناودیپ (3/40) سه ویکت را به دست آورد، اما ساندیپ شارما در حالی که 46 عدد را خون کرد، یک بازی فراموش نشدنی داشت.

بولت در همان اوایل PBKS را ثابت کرد و پرابهسیمران سینگ (2) را با تلاشی گیرا و کاسه اخراج کرد، اما داوان (17) و آتاروا تاید (19) برخی از مرزها را انتخاب کردند زیرا آنها 38 برای 1 در 3.3 اور بودند.

با این حال، ناودیپ تنها بازی دوم خود را انجام داد، و بعد از زدن چهار ضرب متوالی، همکاری با آتاروا (19) را شکست.

بولت و زامپا هر کدام تنها 3 دوش در دو اور بعدی دریافت کردند که داوان را تحت فشار قرار داد و سپس توسط زامپا در جلو به دام افتاد.

لیام لیوینگستون دومین قربانی ساینی بود که PBKS به 50 برای 4 کاهش یافت.

با این حال، پس از تایم اوت استراتژیک، Jitesh دنده خود را تغییر داد و Sandeep Sharma را برای دو ماکزیمم شکست داد و سپس Zampa را روی پوشش اضافی عمیق کوبید.

ساینی نفر بعدی در خط تیراندازی او بود و قبل از اینکه او را روی یک پوشش عمیق بکشد، یک نقطه را برش داد. سپس یک توپ کوتاه در ناحیه میانی ویکت کوبیده شد. با این حال، یک تحویل آهسته تر با جابجایی جیتش در پوشش اضافی، کار را انجام داد.

شاهرخ سپس به کوران ملحق شد اما آنها در ابتدا نتوانستند موفقیت‌های بزرگ را پیدا کنند تا اینکه در نوزدهم روی بولینگ چاهال منفجر شدند.

دو توپ اول توسط شاهرخ برای یک چهار و شش ارسال شد و قبل از اینکه کوران هدایت آن را به دست بگیرد، دو توپ شش و چهار را به هم زد تا PBKS را از مرز 150 عبور دهد. شاهرخ سپس یک شش و چهار را منفجر کرد تا آن را به سبک تمام کند.

موضوعات ذکر شده در این مقاله