دهلی کپیتالز یازدهم مقابل چنای سوپر کینگز، IPL 2023 را پیش بینی کرد: آیا مدیریت با ترکیب برنده تلاش خواهد کرد؟

با چهار برد در پنج بازی اخیر خود، دهلی کپیتالز اکنون به دنبال این است که مهمانی چنای سوپر کینگز تحت رهبری ام اس دهنی را که هر دو تیم در مسابقه IPL 2023 خود در روز چهارشنبه به مصاف هم می روند، خراب کند. آخرین بار، دی سی از رویال چلنجرز بنگلور پیشی گرفت تا شانس خود را در پلی آف زنده نگه دارد. تیم تحت رهبری دیوید وارنر اگر بخواهد CSK را در لانه خود غافلگیر کند، باید عملکرد بسیار خوبی داشته باشد، که گفتن آن آسان تر از انجام دادن است. بعید است که مدیریت تغییری در سمت خود ایجاد کند.

در اینجا چیزی است که ما فکر می کنیم می تواند بازی دهلی کپیتالز در برابر چنای سوپر کینگز باشد:

فیل سالت در مسابقه قبلی در بهترین حالت خود قرار داشت و تنها 45 توپ 87 توپ را در یک هدف برنده شکست داد. در همین حین، کاپیتان وارنر، تنها 14 تحویل، 22 بازی را انجام داد. هر دو فرم Salt و Warne برای DC کلید خواهند بود.

تا کنون، ضربات میانی DC که شامل میچل مارش و رایلی روسوو، در میان دیگران می‌شود، برای فریب دادن تملق داشت. با این حال، همه چیز مقابل RCB خوب بود و روحیه در رختکن باید مثبت باشد.

با این حال، امان خان و آکسار پاتل کار خود را انجام داده اند، به خصوص زمانی که چیپس ها در رختکن پایین بوده اند.

در بخش بولینگ، ایشانت شارما کهنه کار، که به نظر می رسد موجو خود را مجدداً کشف کرده است، به غیر از آهنگساز آنریش نورجه، مارش و توپ گیران کند – کولدیپ یداو و آکسار پاتل، باید مراقب او باشد.

پست های جدید  پیش بینی های IPL 2020 مقدماتی 2 ، DC در برابر SRH ، پایتخت های دهلی در برابر SunRisers Hyderabad Fantasy Team

DC Predicted XI در مقابل CSK: فیل سالت، دیوید وارنر، میچل مارش، ریلی روسوو، امان خان، آکسار پاتل، مانیش پاندی، کولدیپ یاداو، ایشانت شارما، خلیل احمد، موکش کومار

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله