در ویرات کوهلی، حماسه «بدون دست دادن» سوراو گانگولی، سخنان «آتش در شکم» شین واتسون

دست دادن ویرات کوهلی با بازیکنان پایتخت دهلی© BCCI/Sportzpics

رویارویی لیگ برتر هند (IPL) 2023 بین پایتخت دهلی و رویال چلنجرز بنگلور فقط شاهد محدود شدن آتش بازی بین بازیکنان در زمین نبود. همانطور که مسابقه با پیروزی فرنچایز بنگالورو به پایان رسید، حماسه «بدون دست دادن» بین ویرات کوهلی، سرسخت RCB و سوراو گانگولی، مدیر کریکت دی سی، آشکار شد. تعدادی تصویر از مسابقه ظاهر شد که در آن دو به نظر می رسید یکدیگر را نادیده می گیرند. حالا دستیار سرمربی دهلی پایتخت نظر خود را در این مورد ارائه کرده است.

اگرچه واتسون مستقیماً در مورد آنچه بین گانگولی و کوهلی رخ داد اظهار نظر نکرد، اما اعتراف کرد که “آتش در شکم” خمیر RCB وجود داشته است.

واتسون در برنامه “Grade Cricketer” قبل از اینکه از خنده منفجر شود، گفت: “این می تواند شایعه پراکنی باشد، اما من مطمئن نیستم. بنابراین، این چیزی نیست که بخواهم در آن دخالت کنم.”

“اما مطمئناً آتشی در شکم ویرات وجود داشت، مطمئناً. برای یک دیدگاه مخالف، این آخرین چیزی است که شما نیز به آن نیاز دارید. ویرات، زمانی که او چنین است، آن زمانی است که او در بهترین حالت خود قرار دارد. به هر دلیلی که بود. واتسون تاکید کرد، دقیقاً مطمئن نیستم.

حماسه کوهلی-گانگولی از زمان خروج او به عنوان کاپیتان تیم هند در هر سه فرمت بازی، حل نشده باقی مانده است. اندکی پس از اینکه کوهلی توسط روهیت شارما به عنوان کاپیتان هند در تمام قالب ها جایگزین شد، گانگولی همچنین جای خود را برای راجر بینی به عنوان رئیس هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) باز کرد.

گانگولی و کوهلی هر دو دیدگاه های متضادی در مورد چگونگی داستان خروج دومی به عنوان کاپیتان تیم هند داشته اند. درباره موضوع «بدون دست دادن» پس از بازی DC vs RCB، هیچ یک از این دو هنوز این موضوع را روشن نکرده اند.

موضوعات ذکر شده در این مقاله