در مورد باخت روح‌خراش SRH، اظهارنظر کوبنده برایان لارا “KKR Didn’t Beat Us”

سرمربی سان رایزرز حیدرآباد، برایان لارا، ضربات خود را به خاطر متحمل شدن ششمین شکست خود در IPL سرزنش کرد و گفت نایت رایدر کلکته آنها را شکست نداد بلکه بازی را باخت. SRH با تعقیب یک هدف 172 ران که توسط KKR تعیین شده بود، مسابقه را با پنج ران شکست داد، زیرا آنها به 166 برای هشت نفر در پنجشنبه شب محدود شدند. SRH اکنون با شش امتیاز از 9 بازی در رده نهم جدول رده بندی 10 تیمی قرار دارد، در حالی که KKR یک پله بالاتر است.

ما به از دست دادن چند ویکت در پاورپلی ادامه می‌دهیم و این همیشه شما را کمی عقب می‌اندازد. ما دوباره از (هاینریش) کلاسن می‌خواهیم، ​​که برای ما ضربات فوق‌العاده‌ای داشته است، تمام کارهای سخت را انجام دهد. او به شماره 6 می‌آید. او پیش از او پنج بازیکن با کیفیت دارد. این همیشه برای او یک وظیفه بوده است.

لارا در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی گفت: بدیهی است که ضربه‌زنان مسئولیت پیروزی در چنین بازی‌ای را در یک پیست خوب می‌دانند، اما ما قادر به انجام آن نیستیم.

“ما باید کمی به مشارکت و درک کمی آگاهی از مسابقه اهمیت دهیم. تهاجمی بودن بسیار عالی است، اما برای انجام کار باید کمی از طبقه بالا استفاده کرد.” لارا دوتایی اسپین KKR سونیل نارین و وارون چاکراوارتی را تحسین کرد.

“آنها اسپینرهای باکیفیتی هستند. ما شاهد بوده ایم که با ادامه مسابقات، اسپینرها وارد بازی می شوند. امثال نارین، چاکراوارتی، همه آنها اسپینرهایی در سطح جهانی هستند.

“ما شراکت بسیار خوبی داشتیم (آیدن مارکرام و کلاسن). ما خودمان را با چند اور بزرگ به بازی برگشتیم. سپس دوباره چند ویکت را در مرحله بسیار مهم مسابقه از دست دادیم.

پست های جدید  Live IPL 2020 Final MI vs DC: Trent Boult Gets Marcus Stoinis، Ajinkya Rahane to Start Mumbai Indians Start Dream

بزرگ هند غربی گفت: “می‌توانم بگویم که ما یک بازی برای برد داشتیم و باید دست‌هایمان را بالا بگیریم و بگوییم آنها ما را شکست ندادند، ما بازی را باختیم. بازی در دستان ما بود و بازی را باختیم.” .

قهرمان سابق تنها سه برد در 9 بازی به دست آورده است که به شدت شانس آنها را در پلی آف کاهش داده است.

“وضعیت این است که ما می‌خواهیم تا حد امکان مثبت باشیم. ما خودمان را در تعقیب ضریب 140 مقابل دهلی کمی آزمایشی دیدیم و خود را در انتهای رده‌بندی قرار دادیم. سعی خواهیم کرد مقداری مثبت و هدف را در ضربات خود تزریق کنیم.” لارا گفت.

در همین حال، چاکراوارتی، اسپینر KKR، گفت که برنامه بازی او برای به چالش کشیدن ضربه‌های SRH برای ضربه زدن به سمت طولانی‌تر مرز، به خوبی جواب داد.

او گفت: “قطعاً، فشار زیادی وجود داشت، تنها چیزی که نیتیش (رعنا) به من می‌گفت این بود که پایان طولانی‌تر را به چالش بکشم، بنابراین این برنامه اساسی ما بود. ما می‌خواستیم آن را ساده نگه داریم و آنها را در سمت طولانی‌تر به چالش بکشیم.”

قطعاً این یک برد بسیار مهم برای ما است، زیرا از این به بعد همه این بازی‌ها برای ما بازی‌های انجام دادن یا مرگ هستند و باید به پیروزی ادامه دهیم.»

(به جز عنوان، این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و از یک فید سندیکایی منتشر شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله