در مورد انتقاد از فرم روهیت شارما، شمارنده «MS Dhoni» ستاره سابق استرالیا

روهیت شارما به دلیل اردک مقابل پنجاب کینگز اخراج شد© BCCI/Sportzpics

با توجه به وظیفه تعقیب اهداف بیش از 200 دوش در دو مسابقه متوالی، سرخپوستان بمبئی پا به عرصه گذاشتند و موفق شدند، “رکورد” جدیدی در لیگ T20 ایجاد کنند. در حالی که سوریاکومار یاداو، ایشان کیشان و تیم دیوید همگی به اوج فرم بازگشته‌اند، در مورد روهیت شارما کاپیتان MI نمی‌توان گفت. هیتمن خود را در خط آتش به دلیل شکست های مکرر در بالای دستور ضربه زدن می بیند. اما، ستاره سابق استرالیا، تام مودی، روهیت را بیشتر در نقشی شبیه به ام اس دونی می بیند که در آن هیتمن نیز به عنوان مربی عمل می کند.

“این یک نگرانی است، اما من فکر می کنم از دیدگاه هندی های بمبئی در مورد ایشان کیشان، این یکی دیگر از نگرانی هایی بود که منجر به این بازی شد (PBKS vs MI). پس از اینکه MI در روز چهارشنبه با PBKS مقابله کرد، مودی به پخش کننده گفت.

مودی شباهت هایی بین نقش هایی که Dhoni و Rohit برای فرنچایز مربوطه خود بازی می کنند، ایجاد کرد. مودی نیز مانند Dhoni احساس می‌کند که روهیت به عنوان کاپیتان چیزهای زیادی روی میز می‌آورد، و از این رو، فرم ضعیف او با خفاش آن‌طور که باید نگران‌کننده نیست.

“نفر بعدی روهیت شارما است. هنگامی که شما عمق کیفیت ضربه زدن را دارید، می توانید با فردی مانند روهیت شارما به دلیل ارزشی که او به عنوان کاپیتان به میز می آورد صبور باشید. شما به ارزشی که MS Dhoni دارد نگاه کنید. او فقط چند ضربه با خفاش داشته است و این صرفاً به این دلیل است که او در حالت ضربه زدن عقب نشسته است.

ستاره سابق استرالیا افزود: “روهیت شارما چیزهای بیشتری نسبت به ضربه زن دارد. این رهبر، ذهن آرام و موفق است. او یک کاپیتان قهرمانی چندگانه است.”

موضوعات ذکر شده در این مقاله