در مورد احتمال شکستن رکورد ساچین تندولکار، برداشت “احساسی” ویرات کوهلی

عکس فایل ساچین تندولکار (L) و ویرات کهلی© AFP

ویرات کوهلی کاپیتان سابق هند اعتراف کرده است که شکستن رکورد ساچین تندولکار در 49 قرن ODI در واقع یک “لحظه احساسی” برای او خواهد بود. وقتی تندولکار کار خود را با 49 صد ODI به پایان رساند، از جمله آخرین آن که صدمین تن بین المللی او نیز بود، خیلی ها فکر نمی کردند که کسی حتی به “استاد کوچک” نزدیک شود. با این حال کوهلی 34 ساله اکنون 46 صد بازی از 274 بازی ODI دارد و برای تقلید از بت دوران کودکی و هم تیمی خود به سه بازی دیگر نیاز دارد. زمانی که از کهلی در مورد نظرش در مورد رسیدن به آن نقطه عطف پرسیده شد، به سرعت می گوید: “این لحظه برای من بسیار احساسی خواهد بود”.

در این گفتگو همچنین کهلی درباره خاطرات دوران کودکی خود از بازی کریکت با پسران بزرگتر صحبت کرد و اهمیت ورزش را برجسته کرد.

“ورزش به شما برخی از ارزش‌های زندگی، نظم و برنامه‌ریزی را می‌آموزد. طرف شما را باز می‌کند و از شما فردی سازنده می‌سازد. مهم نیست در کدام حرفه هستید، ارزش ورزش کردن بسیار زیاد است.

“اونا رو نساز [students] فقط ورزش کنید، به آنها آموزش دهید. مهم است که به آنها جزئیات کوچکی از معنای ورزش کردن را آموزش دهیم.

مجموعه مستند شش قسمتی PUMA با همراهی کوهلی، یووراج سینگ، ام سی مری کوم، چتری، هارمنپریت کاور و ورزشکار پارا ورزشکار آوانی لخارا، در ارتباط با دیزنی هاتستار، به سفرهای این بزرگان ورزشی می پردازد و تاثیر آن را به نمایش می گذارد. ورزش و تناسب اندام در زندگی آنها

(به جز عنوان، این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و از یک فید سندیکایی منتشر شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله