در مورد آسیب زانوی ام اس ثونی و آینده، بیانیه بزرگ دوون کانوی ستاره CSK

تمام دنیای کریکت همین سوال را می پرسند، “آیا MS Dhoni بعد از این فصل IPL بازنشسته می شود؟”. اگرچه فقط دونی می‌داند که آیا او یک فصل دیگر در لیگ برتر هند با پیراهن سوپر کینگز چنای دارد یا خیر، نظرات و پیش‌بینی‌هایی درباره آینده او از گوشه و کنار انجمن کریکتینگ شنیده می‌شود. با این حال، دوون کانوی افتتاح کننده CSK امیدوار است این آخرین فصل Dhoni نباشد. روتوراج گایکواد که پس از پیروزی تیم مقابل CSK نیز بخشی از گفتگو با کانوی بود، گفت که دونی 5 سال دیگر در او حضور دارد.

کانوی در گفتگو با گایکواد در ویدئویی گفت: “او کریکت بسیار بازی کرده است و بسیار مورد احترام است. اگر فردی با این بزرگی از شما حمایت می کند و می دانید که او به شما اعتقاد دارد، به شما به عنوان یک بازیکن اعتماد به نفس زیادی می دهد.” ارسال شده توسط IPL

کانوی قبل از اینکه گایکواد گفت: “ما بسیار خوش شانس هستیم که ماهی بهای را در گروه داریم. امیدوارم این آخرین فصل او نباشد.” کانوی همچنین سخنان شریک افتتاحیه خود را تکرار کرد و در ادامه گفت: “زانویش خوب است.”

در طول چت، روتوراج تجربه خود را از بازی زیر نظر Dhoni باز کرد، زیرا قبلاً در 50 بازی برای CSK با “Thala” به عنوان کاپیتان حضور داشته است.

“اگر به سفر به عقب نگاه کنم، درست از بازی اول، تا به حال، او همینطور بوده است. هیچ تفاوتی وجود ندارد. او متواضع است، او آماده گفتگو است. برای داشتن این اعتماد به نفس از او می دانم که هر چه او باشد. می گوید و من می توانم بروم و هر چیزی را که می خواهم بپرسم. این دقیقاً همان چیزی است که یک جوان در رختکن به آن نیاز دارد.”

با توجه به اینکه CSK اکنون در مرحله مقدماتی 1 به مصاف مدافع عنوان قهرمانی گواجرات تایتانز می رود، به روز رسانی در مورد آینده Dhoni ممکن است خیلی دور نباشد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله