در ستایش 60 لک به ارزش پرابسیمران سینگ، حفاری ویرندر سهواگ در سام کوران

سام کورن نتوانست برای PBKS در IPL 2023 شلیک کند© BCCI/Sportzpics

ویرندر سهواگ، یک کریکت‌باز فوق‌العاده در طول روزهای بازی‌اش، به یک متخصص تبدیل شده است که نمی‌داند چگونه کلمات را خرد کند. نه برای اولین بار در این فصل، سهواگ حمله ای کوبنده به سم کوران، بازیکن همه کاره پنجاب کینگز، که گران ترین بازیکن تاریخ لیگ برتر هند است، انجام داد. پس از اینکه Prabhsimran Singh از PBKs تیم را به پیروزی در برابر دهلی کپیتالز با پسرش در این رقابت هدایت کرد، سهواگ این ضربه را تحسین کرد اما به نوعی سم کوران را وارد گفتگو کرد.

پرابسیمران در بازی مقابل دهلی تنها برای پنجاب مثبت بود و 103 توپ از 65 توپ به ثمر رساند در حالی که کوران با زدن 20 توپ بر 24 دومین دونده برتر بود. سهواق با مرور اتفاقاتی که در زمین رخ داد، در حالی که پرابهسیمران را درود می‌فرستاد، به سرعت به کوران شلیک کرد.

“پنجاب کینگز از شانس هایی که به پرابسیمران داده اند سود برده است. حالا او باید ثابت قدم باشد. و من فکر می کنم PBKS از چنین بازیکنی سود زیادی خواهد برد. وقتی او برای اولین بار آمد، او را خریدند. پول زیادی ( INR 4.8 crore) این بار، او بسیار کمتر (60 lakh INR) به دست آورد، اما او امروز استعداد خود را ثابت کرد.

او نشان داد که می‌تواند به آن قرن‌ها ضربه بزند. باز هم، او را به قیمت 60 میلیون روپیه خریدند، و اگر بازیکنی که این مقدار را به دست آورد، صدها امتیاز به دست آورد و چند بازی را برای شما برنده شد، هیچ چیز بهتر از این وجود نخواهد داشت. 18.5 کرور، او چه کرده است؟” سهواگ در چت در Cricbuzz گفت.

پست های جدید  در روز تولد جولان گوسوامی. یووراج سینگ آرزوهایی برای هند پیسر دارد

پیروزی مقابل دهلی، پنجاب را در رقابت های پلی آف زنده نگه داشت. با این حال، کار با تمام شدن فاصله دارد. مردان شیخار داوان که در رده ششم جدول امتیازی قرار دارند، 6 برد در 6 بازی به دست آورده اند که به آنها 12 امتیاز می دهد. با این حال، آنها همچنان باید در دو بازی باقی مانده در مرحله لیگ قهرمانی پیروز شوند تا کنترل پلی آف خود را در دست داشته باشند. ‘ سرنوشت.

موضوعات ذکر شده در این مقاله