“در آخرین لحظات من…”: سونیل گاواسکار MS Dhoni Wish را احساس می کند. تماشا کردن

سونیل گاواسکار همه احساساتی بود و اظهار داشت که چقدر به MS Dhoni علاقه دارد© توییتر

در آخرین فصل MS Dhoni به عنوان یک بازیکن در لیگ برتر هند (IPL)، کل طیف کریکت هند نسبت به این احتمال که کاپیتان چنای سوپر کینگز دیگر در لیگ T20 بازی نکند احساساتی می شود. از آنجایی که میلیون‌ها طرفدار با دیدن اینکه دونی پس از بازی مقابل کلکته نایت رایدرز، یک دور افتخار به تماشاگران چپاوک داد، سرعت ضربان قلبشان افزایش یافت، سونیل گاواسکار به سمت او شتافت و روی پیراهنش امضا گرفت. اکنون، استاد کوچک اصلی یک آرزوی احساسی در مورد MSD بزرگ کرده است.

گاواسکار در ویدئویی که توسط ستاره اسپورت به اشتراک گذاشته شده است توضیح داد که چرا تصمیم به گرفتن امضای دونی گرفت. برنده جام جهانی 1983 همچنین آرزوی “لحظه های پایانی” خود را که MS Dhoni نیز درگیر آن بود، آشکار کرد.

“وقتی با دور افتخار ام اس دونی آشنا شدم، تصمیم گرفتم خاطره ای خاص بسازم. به همین دلیل به سمت MSD دویدم تا از او امضا بگیرم. این آخرین بازی خانگی او در Chepauk بود. البته او فرصت بازی خواهد داشت. در اینجا اگر CSK برای پلی آف واجد شرایط باشد. اما من تصمیم گرفتم آن لحظه را خاص کنم. من به اندازه کافی خوش شانس بودم که یکی در واحد دوربین یک خودکار داشت. بنابراین من از آن شخص نیز سپاسگزارم.” گاواسکار در این ویدیو گفت.

“بنابراین، من به ماهی رفتم و از او خواستم که روی پیراهنی که پوشیده بودم، امضا امضا کند. تصدیق آن از سوی او بسیار خوب بود. این لحظه برای من بسیار احساسی بود، زیرا این بازیکن کمک های زیادی به کریکت هند کرده است. یک گاواسکار احساسی توضیح داد.

پست های جدید  "اطمینان سوریاکومار یاداو...": اظهارات بزرگ روهیت شارما در ستاره MI

گاوسکار در مورد آرزوی خود در “لحظات پایانی” گفت که دو آخرین چیزی که می خواهد ببیند این است که کاپیل دیو جام جهانی 1983 را بلند می کند و ام اس دونی که چوب خود را پس از ضربه زدن به 6 برنده جام در مقابل سریلانکا در سال 2011 به حرکت در می آورد.

او گفت: “کاپیل دیو در حال بلند کردن جام WC 1983 و MS Dhoni که شش برنده شدن در فینال WC 2011 را به دست آورد، دو لحظه کریکتینگ هستند که دوست دارم قبل از مرگم ببینم.”

موضوعات ذکر شده در این مقاله