“خبر عالی برای تیم هند”: انتخاب کننده ارشد سابق چتشوار پوجارا در آستانه فینال WTC

سرمربی سابق تیم کریکت هند MSK Prasad گفت که عملکرد درخشان Cheteshwar Pujara در مسابقات قهرمانی کانتی در انگلیس که در حال انجام است، خبر خوبی برای تیم هند قبل از فینال مسابقات جهانی تست ICC برابر استرالیا است. فینال مسابقات قهرمانی جهان در تاریخ 7 ژوئن بین هند و استرالیا در Oval برگزار می شود. Cheteshwar Pujara در انگلستان در حال بازی کانتی کریکت بوده است. فرم درخشان او در کانتی نشانه مثبتی برای تیم هند است.

“فرم او در مسابقات قهرمانی کانتی خبر خوبی برای تیم هند است. او در شرایط انگلیسی تمرین می کند و با آن آشنا می شود. قدرت او این است که تا جایی که ممکن است چین را اشغال کند و پس از چند ویکت سریع پایانش را ثابت نگه دارد. من مطمئن هستم که او پراساد در مصاحبه ای با ANI گفت: دویدن ها از بین نمی روند.

پوجارا در حال حاضر با 545 دوش در 8 اینینگ با میانگین بالای 68، با سه قرن و پنجاه، بالاترین گلزن در بخش دو قهرمانی است. بهترین امتیاز او 151 در پنج مسابقه است.

پوجارا سال گذشته نیز برای ساسکس در فرم خوبی بود. او در هشت مسابقه سال گذشته در چمپیونشیپ، 1094 دوش را با میانگین 109.40 به ثمر رساند. او سال گذشته پنج نیم قرن با بهترین امتیاز 231 گل زد.

او پس از وین مدسن (1273 برای دربی شایر)، حسیب حمید (1235 برای ناتینگهام شایر) و سام نورث ایست (1189 برای گلامورگان) چهارمین گلزن برتر در بخش بود.

پوجارا همچنین در جام یک روزه سال گذشته عملکرد بسیار خوبی داشت. او در 9 مسابقه، 624 ران با میانگین 89.14 و نرخ ضربه 111.62 به ثمر رساند. او سه قرن و دو نیم قرن و بهترین امتیاز 174 را به ثمر رساند. او تیمش را به عنوان کاپیتان به نیمه نهایی مسابقات رساند.

پراساد همچنین از بازگشت رهانه به تیم برای تست مگا حمایت کرد و گفت که جوانانی مانند سرفراز خان باید با وجود گلزنی های بزرگ در کریکت داخلی منتظر فرصت های خود باشند. او همچنین گفت که تجربه در چنین مسابقات بزرگی اهمیت دارد و از پیشکسوت بودن رهانه در کریکت بین المللی حمایت کرد.

“خوب است که بازیکنان جدید می آیند. اما رهانه یک بازیکن اثبات شده برای هند در شرایط خارج از کشور است، او قرن ها در انگلیس و استرالیا حضور دارد. او یک سری در استرالیا به عنوان کاپیتان برد. برای چنین رویدادهای بزرگ، شما نیاز به تجربه دارید. این فقط مربوط به دویدن شما نیست، بلکه به نحوه مدیریت فشار و بازی کردن شما مربوط می شود. سرفراز باید منتظر فرصت های خود باشد. من مطمئن هستم که اگر یک سال یا بیشتر ادامه دهد شانس های خود را به دست خواهد آورد. بازیکنان زیادی هستند که پراساد گفت: دوهای زیادی در کریکت داخلی مانند سوبرامانیان بدرینات، آمل مزومدار و غیره به ثمر رساند، اما باید منتظر فرصت های خود بود.

رهانه در تمام فرمت‌ها رکورد قابل قبولی در انگلیس دارد، با زدن 1148 دوش در 26 مسابقه، 40 اینینگ با میانگین 29.43. او دو قرن و هفت پنجاه در شرایط انگلیسی دارد، با بهترین امتیاز 106. او در آزمون های انگلستان، 729 دوش در 15 مسابقه، 29 اینینگ با میانگین 26.03، با یک قرن و پنج دهه پنجاه به ثمر رسانده است.

رهانه آخرین بار در ژانویه 2022 در Tests for India حضور داشت و از آن زمان در ترکیب توپ قرمز مورد توجه قرار نگرفت. رهانه قبل از کنار گذاشته شدن، سال 2021 وحشتناکی را پشت سر گذاشت و در 13 تست تنها 479 دوش را با میانگین 20.82 به دست آورد.

آخرین قرن آزمایشی او در MCG در سری به یاد ماندنی Border-Gavaskar 2020/21 رخ داد، جایی که او کاپیتان بازگشت هند پس از 36 نفر بود.

صدمه به شریاس ایر به این معنی بود که یک جای خالی وجود دارد که باید در مرتبه متوسط ​​پر شود و هند از تجربه او برای تست نهایی یکباره حمایت کرده است.

عملکرد او در لیگ برتر هند تا کنون و همچنین نمایش های داخلی او راه را برای بازگشت به این تیم هموار کرده است.

رهان که برای چنای سوپر کینگز بازی می‌کرد، جان تازه‌ای گرفت و 299 ران در ده اینینگ به ثمر رساند و با نرخ ضربه خیره‌کننده 169.88. او تاکنون دو نیم قرن برای این تیم گلزنی کرده است.

قبل از IPL، او دوباره به تخته قرعه کشی در Ranji Trophy رفت و 634 دوش در هفت مسابقه برای بمبئی، که شامل دو قرن بود، انجام داد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله