“حداقل 10-11 کرور”: ادعای عظیم ستاره سابق هند درباره CSK Youngster در IPL 2023

Chennai Super Kings در حال فعالیت در IPL 2023© BCCI

دیپ داسگوپتا، ویکت بان سابق تیم کریکت هند، همه از ماتیشا پاتیرانا، بازیکن جوان چنای سوپر کینگز، پس از برد سه ویکت او در پیروزی مقابل دهلی کپیتالز در لیگ برتر هند (IPL) 2023 در روز چهارشنبه، ستایش شد. پاتیرانا که اکشنی شبیه به اسطوره سریلانکا، Lasith Malinga دارد، در این مسابقات محبوبیت زیادی به دست آورده است و داسگوپتا معتقد است که اگر در حراج IPL حضور داشته باشد، می تواند قیمتی در حدود 10 تا 11 کرور به دست آورد.

“حداقل 10 تا 11 کرور روپیه، بدون هیچ شکی. ما دریانوردان دیگری را دیده‌ایم که برای این کار تلاش می‌کنند و در این برهه از زمان، او بهترین است. او تنها 20 سال دارد، بنابراین سال‌های زیادی را در کار خود دارد. اما او نمی آید.» او گفت. داسگوپتا در طول یک مسابقه گفت: “من فقط به صورت فرضی صحبت می کنم. اگر شما پاتیرانا هستید، در دنیای دیگری، به این شکل بولینگ می کنید، و می توانید در IPL بازی کنید و به شدت مورد توجه هستید. شما چنین رفتار و مدیریت خوبی دارید.” تعامل در ESPNCricinfo.

“شما واقعاً می توانید برای 10 سال آینده بسیار انتخاب کننده باشید. او لزوماً نیازی ندارد که تمام کریکت هایی را که جلوتر از او خواهد بود بازی کند. شما می توانید بسیار انتخابگر باشید و همچنان پیشرفت کنید. اما خود را حفظ کنید. [fit]و آینده مالی خود را تضمین کنید.” او در حالی که درباره پیروزی CSK صحبت می کرد افزود.

پست های جدید  Lacknow Super Giants XI در مقابل رویال چلنجرز بنگلور، IPL 2023 را پیش بینی کرد: آیا مصدومیت مارکوس استونیس راه را برای کوئینتون دی کوک هموار خواهد کرد؟

پاتیرانا به عنوان جانشین آدام میلن به CSK پیوست که به دلیل مصدومیت از مسابقات IPL 2023 کنار گذاشته شد. پیسر جوان در پیست داخلی امتیاز بالایی کسب کرد و 20 میلیون روپیه انتخاب شد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله