جیمز اندرسون کهنه سرباز انگلیسی پیش از خاکستر از ناحیه کشاله ران آسیب دید

کریکت بورد انگلیس و ولز اواخر یکشنبه اعلام کرد جیمز اندرسون تنها یک ماه قبل از شروع مسابقات Ashes دچار “فشار خفیف در کشاله ران راست” شده است. اندرسون 40 ساله، موفق ترین پرتاب کننده سریع تاریخ آزمون با 685 ویکت، در روز پنجشنبه افتتاحیه مسابقه قهرمانی کانتی لنکشایر مقابل سامرست در اولدترافورد دچار مصدومیت شد و دیگر در مسابقه ای که با تساوی به پایان رسید شرکت نکرد. روز یکشنبه ECB اضافه کرد که آمادگی اندرسون در نزدیکی زمان آزمون آزمایشی تنها در برابر ایرلند در لردز که از اول ژوئن آغاز می شود، ارزیابی خواهد شد.

انگلیس قرار است تیمی را برای بازی ایرلند که قبل از یک سری پنج مسابقه ای خاکستر در برابر رقبای سرسخت استرالیا که در 16 ژوئن، اواخر این هفته آغاز می شود، معرفی کند.

اندرسون روز شنبه اسکن مصدومیت انجام داد و گلن چاپل، مربی لنکاوی به بی‌بی‌سی گفت که “هیچ چیز خیلی جدی” نیست.

با این وجود، انگلیس می‌خواهد از تکرار وضعیت در بازی باز کردن خاکستر 2019 در ادگباستون جلوگیری کند، جایی که اندرسون قبل از بیرون کشیدن فقط چهار اور بولینگ انجام داد و ساق پای خود را در بازی برای لنکاوی پاره کرد.

از آنجایی که بازیکنان تعویضی قادر به کاسه بازی نبودند، غیبت او حفره بزرگی در حمله انگلیس ایجاد کرد زیرا استرالیا با 251 ران پیروز شد.

آن سری با تساوی 2-2 به پایان رسید و دارنده استرالیا خاکستر را حفظ کرد.

آخرین آسیب دیدگی اندرسون به لیست رو به رشدی از مشکلات تناسب اندام که بولرهای سریع انگلیس متحمل شدند اضافه می کند، جوفرا آرچر، اولی استون و برایدون کارس همگی در هفته های اخیر از میادین دور بودند.

آرچر با عود مشکل طولانی مدت آرنج خود از لیگ برتر هند بازگشت، استون در بازی برای ناتینگهام شایر دچار آسیب دیدگی همسترینگ شد و کارس، بدون پوشش در سطح تست، به دلیل مصدومیت کناری در بازی دورهام، دچار آسیب دیدگی شد.

(به جز عنوان، این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و از یک فید سندیکایی منتشر شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله