“جوابی ندارم”: برخورد صادقانه سانجو سامسون در افت راجستان رویالز در IPL 2023

امیدهای پلی آف راجستان رویالز به رهبری سانجو سامسون پس از باخت به رویال چلنجرز بنگلور بد به نظر می رسد.© BCCI

راجستان رویالز در 112 ران شکست ناامید کننده ای را در روز شنبه از رویال چلنجرز بنگلور متحمل شد. اولین ضربه RCB قبل از اینکه RR را برای 59 ران در ورزشگاه ساوای مانسینگ در جیپور جمع آوری کند، 171 برای 5 در 20 اور را ارسال کرد. در حالی که RR سومین کمترین مجموع تاریخ IPL را در روز یکشنبه ثبت کرد، همچنین دومین کم‌ترین مجموع آنها در یک اینینگ در این رویداد بود. این باخت باعث شد RR به رده ششم جدول امتیازات سقوط کند. آنها آخرین بازی خود در مرحله لیگ را در روز جمعه مقابل پنجاب کینگز انجام می دهند و حتی یک برد در آن بازی ممکن است برای بردن تیم به پلی آف کافی نباشد.

جالب است بدانید که راجستان کمپین IPL 2023 خود را با موفقیت آغاز کرد زیرا این تیم در 4 بازی از 5 بازی اول خود پیروز شد، اما در مرحله دوم تنها دو برد از هشت مسابقه بعدی را شاهد بودیم.

وقتی از کاپیتان تیم سانجو سامسون در مورد اینکه چه مشکلی برای RR بعد از شروع خوب فصل پرسیده شد – پس از باخت به RCB – با یک پاسخ صادقانه گفت.

سامسون پس از بازی گفت: “این واقعاً یک سوال عالی است. داشتم به آن فکر می کردم و اینکه کجا اشتباه شد. متأسفم، من پاسخی برای آن ندارم.”

“همه ما ماهیت IPL را می دانیم. می دانیم که همه چیز می تواند ظرف چند روز تغییر کند. اتفاقات خنده دار و خنده دار در پایان مراحل لیگ رخ می دهد. ما باید قوی باشیم، حرفه ای باشیم و به بازی ای که انجام می دهیم فکر کنیم. در دارمسالا. شما باید امید خود را بالا نگه دارید و بهترین تلاش خود را بکنید.”

موضوعات ذکر شده در این مقاله