جدول امتیازات IPL 2023 به روز شده، کلاه نارنجی، فهرست کلاه بنفش پس از بازی SRH در مقابل RCB: رویال چلنجرز بنگلور پرش به رتبه 4 برتر

رویال چلنجرز بنگلور در روز پنجشنبه در یک مسابقه IPL 2023 در حیدرآباد نیاز به پیروزی بزرگ مقابل سان رایزر حیدرآباد داشت و آنها دقیقاً این کار را انجام دادند. شراکت خیره کننده ویرات کوهلی و فاف دو پلسیس با 172 نفر، پس از تعقیب و گریز چشمگیر مقابل سانرایزرز حیدرآباد (SRH) در لیگ برتر هند (IPL) 2023 در روز پنجشنبه در ورزشگاه بین المللی راجیو گاندی، یک برد برتر و دو امتیاز حیاتی را برای رویال چلنجرز بنگلور (RCB) به دست آورد. ورزشگاه روز پنجشنبه در حیدرآباد. استاد کلاس تعقیب و گریز Virat Kohli و قرن درخشان او در یک جشنواره جذاب دویدن هاینریش کلاسن را تحت الشعاع قرار داد.

با این برد، RCB با 14 امتیاز (NRR + 0.180) در 13 بازی به رده چهارم پرید. SRH در آخرین نقطه باقی ماند.

ea0g4158

کلاه نارنجی، کلاه بنفش

کاپیتان رویال چلنجرز بنگلور با 702 دوش موقعیت خود را به عنوان بالاترین دونده تا کنون تثبیت کرد. در فهرست بالاترین ویکت گیران، محمد شامی و رشید خان دو تایتان گجرات هر کدام با 23 اسکال دو جایگاه اول را دارند.

در تعقیب 187 برای بردن، RCB با حسن نیت بازکننده‌های فرم – Virat Kohli و کاپیتان Faf du Plessis، یک شروع پرواز را آغاز کرد. ویرات کهلی بازکننده از کلمه go ضربه زد و با دو ضربه به موقع از میدان خارج شد قبل از اینکه فاف دو پلسیس روی واگن بپرد.

شراکت پنجاه بار دیگر در مسابقات برای دو نفر افتتاحیه RCB بالا بود و بازدیدکنندگان پس از 6 اور به 64/0 منتقل شدند. SRH تقریباً به شراکت افتتاحیه پایان داد، پس از اینکه Mayank Dagar در یک تحویل هیجان انگیز گرفتار شد، اما متأسفانه در تحویلی که متأسفانه معلوم شد بدون توپ بود و بر نگرانی SRH افزود.

این دو با خفاش غیرقابل توقف به نظر می رسیدند، زیرا دو پلسیس و کوهلی هر دو به نیم قرن عمر خود رسیدند و RCB با سرعت 108/0 با 8 اور باقی مانده بود.

ویرات کوهلی در بهترین حالت خود قرار داشت و همه را در حیرت فرو برد زیرا مشارکت 150 ران برای ویکت افتتاحیه آماده بود.

این معادله برای بازدیدکنندگان به 23 از 18 کاهش یافت زیرا SRH به جستجوی ویکت افتتاحیه ادامه داد. ویرات کوهلی بولینگ بوونشوار کومار را به حداکثر رساند تا با سبکی به اولین قرن فصل خود برسد.

SRH به عقب برگشت تا هر دو بازکننده RCB را پشت سر هم رد کند، اما برای تیم میزبان خیلی دیر شده بود زیرا RCB با چهار توپ خالی، هدف را تعقیب کرد.

پیش از این، RCB با ضربه های مضاعف مایکل بریسول به SRH در اوور چهارم اینینگ، شروعی عالی داشت. بریسول ابتدا آبیشک شارما را برای 11 و سپس راهول تریپاتی را برای 15 حذف کرد. هاینریش کلاسن، بازیکن راست دست، به ضربات ضربه زدن بیرون آمد و شهباز احمد را برای سه مرز کوبید و 16 ران در اور ششم جمع کرد.

دو نفر از آیدن مارکرام و کلاسن ضربه را به طرز درخشانی چرخاندند و اجازه ندادند که بولرهای RCB در حالی که توپ‌های شل پیشنهاد شده را می‌کوبند، آرام بگیرند.

کلاسن در 24 توپ پنجاه خود را مطرح کرد. پس از انجام یک ضربه کمکی 18 ران، کاپیتان SRH مارکرام توسط شهباز احمد در اوور سیزدهم اخراج شد. سپس هری بروک بیرون آمد تا خفاش کند.

سپس بروک دستانش را باز کرد و در فواصل زمانی معینی با خمیر کلاسن که به خوبی تنظیم شده بود، مرزها را کوبید. این دو به شهباز احمد برای دو ماکسیمم و یکی چهار 19 ران ضربه زدند.

با شش ضربه استثنایی هارشال پاتل در اوور نوزدهم، کلاسن اولین قرن IPL خود را در 49 توپ به ارمغان آورد. با این حال، اینینگ های 104 ران سنتوریون کلاسن در همان اوور به پایان رسید.

پس از آن گلن فیلیپس، ضربه زن راست دست به خفاش آمد. در آخرین ضربات Over SRH فقط توانستند 4 ران جمع کنند تا مجموع تیم خود را به 186/5 در 20 اور هدایت کنند.

با ورودی های ANI

موضوعات ذکر شده در این مقاله