جدول امتیازات IPL 2023 به روز شده، کلاه نارنجی، فهرست کلاه بنفش پس از MI Beat GT: Mumbai Reclaim Third Spot

IPL 2023: سرخپوستان بمبئی روز جمعه گجرات تایتانز را با 27 ران شکست دادند.© BCCI

سوریاکومار یداو در مسیر اولین صد IPL خود (103 بدون بیرون) چند شوت ظالمانه بازی کرد و ضربه خیره کننده او نمایش فوق العاده ای را از رشید خان به نمایش گذاشت تا پیروزی 27 ران هندی های بمبئی بر گجرات تایتانز در روز جمعه در ورزشگاه وانکهده رقم بخورد. پس از دریافت دعوت به خفاش، MI شماره 218 برای 5 را در پشت توپ شماره یک T20 جهان سوریاکومار 103 که فقط از 49 توپ خارج نشده بود، ارسال کرد و سپس GT را به 191 برای 8 محدود کرد تا به هفتمین برد خود در این فصل دست یابد. این چهارمین امتیاز متوالی MI با 200 امتیاز بیشتر در زمین خود بود.

در حالی که سوریاکومار با 11 ضربه چهار و شش شش ضرب بود، روهیت شارما (29)، ایشان کیشان (31) و ویشنو وینود (30) برای تیم میزبان به میدان رفتند.

با تعقیب 219، GT در خطر حذف شدن با مجموع کم قرار داشت، اما یک 79 بی‌رحم وحشیانه با 32 توپ از رشید – که سه چهار و 10 شش تا داشت – حاشیه شکست را به شدت کاهش داد.

این برد به هندی‌های بمبئی کمک کرد تا با 14 امتیاز در رده سوم جدول قرار گیرند. گجرات تایتان با وجود شکست همچنان در صدر قرار دارد، در حالی که چنای سوپر کینگز در جایگاه دوم قرار دارد. راجستان رویالز به رده چهارم سقوط کرد.

به جدول امتیازات به روز شده نگاهی بیندازید:

n2dgb77g

کلاه نارنجی، کلاه بنفش

در حالی که فاف دو پلسیس، کاپیتان رویال چلنجرز بنگلور (576 دوش) در چارت ضربه‌زنان پیشتاز است، یاشاسوی جایسوال با 575 دوش در جایگاه دوم قرار دارد. سوریاکومار با شکست ناپذیری خود در روز جمعه وارد لیست 10 تیم برتر شد.

رشید از GT اکنون صاحب کلاه بنفش با 23 ویکت است، به لطف چهار طرف مقابل او در مقابل MI. در همین حال، یوزوندرا چاهال از RR با 21 پوست سر به رتبه دوم سقوط کرده است. پیوش چاولا با 19 ویکت به رده سوم صعود کرده است. او روز جمعه در بازی IPL 2023 دو ویکت انتخاب کرد.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله