جدول امتیازات IPL 2023 به روز شده، کلاه نارنجی، لیست کلاه بنفش پس از بازی KKR در مقابل RR: راجستان رویالز، یاشاسوی جیسوال سود عظیم

راجستان رویالز پس از پیروزی بزرگ مقابل Kolkata Knight Riders در مسابقه IPL 2023 در کلکته در روز پنج شنبه، پیشرفت بزرگی داشت. یاشاسوی جیسوال که سریعترین تاریخ ساز در نیم قرن تاریخ IPL و حرکت چهار ویکت یوزوندرا چاهال راجستان رویالز را به پیروزی جامع 9 ویکتی بر کلکته نایت رایدرز هدایت کرد. پرتاب چهار ویکت چاهال و رکورد شکنی جیسوال در نیم قرن، راجستان رویالز را به پیروزی قاطع رساند. این برد با 41 توپ باقی مانده نیز آنها را به جایگاه سوم رساند (12 امتیاز از 12 مسابقه) و با گرم شدن رقابت های پلی آف، نرخ دوندگی خالص آنها (0.0633) را افزایش داد. همه چیز برای KKR که به رده هفتم سقوط کرد (10 امتیاز، 12 مسابقه) تمام شده است.

1ppufhf

کلاه نارنجی، کلاه بنفش

در حالی که فاف دو پلسیس، کاپیتان رویال چلنجرز بنگلور (576 دوش) در چارت این تیم پیشتاز است، جیسوال اکنون با 575 دوش در جایگاه دوم قرار دارد. یوزوندرا چاهال از RR اکنون با 21 اسکالپ در صدر جدول ویکت گیران برتر قرار دارد.

جیسوال با صحبت در مورد بازی، نمایشگاهی در ضربات قدرتی برای تیمش ایجاد کرد و یک نقطه عطف باورنکردنی از سریعترین نیم قرن تاریخ IPL را تنها در 13 توپ نوشت. جیسوال 98 ران بدون شکست در 47 توپ بازی کرد.

سانجو سامسون نقش خود را با یک ضربه پر سکته مغزی 48 بر 29 نیز ایفا کرد، در حالی که RR با تقریباً 7 اور اضافی، هدف را تعقیب کرد.

راجستان رویالز با تعقیب 150 برای پیروزی، نمی توانست شروع بهتری داشته باشد. ضربه زدن یاشاسوی جیسوال با اطمینان کامل روی آن نوشته شده بود، زیرا بازکننده در فرم 26 ران در همان اوور اول چکش زد.

ضربه مستقیم عالی آندره راسل موفقیت اولیه را برای KKR فراهم کرد زیرا جاس باتلر بدون گلزنی از بازی خارج شد.

با این حال، یاشاسوی جیسوال با خفاش مهار نشدنی بود و بازکننده RR سریعترین پنجاهی را در تاریخ IPL ثبت کرد. راجستان رویالز در حال تعقیب و گریز بود و پس از 6 اور به 78/1 رسید.

صد برای راجستان رویالز در اوور دهم افزایش یافت زیرا یاشاسوی جیسوال به نمایش ضربه زدن تهاجمی غالب خود ادامه داد. کاپیتان RR، سانجو سامسون، نیز روی واگن پرید و با مرزها سروکار داشت.

تنها 56 توپ طول کشید تا دوتایی جیسوال-سامسون یک پایه صد ران را برای ویکت دوم بخیه بزنند. با بیش از 6 اور باقی مانده، راجستان رویالز تعقیب و گریز را کامل کرد و یاشاسوی جیسوال در 98* شکست ناپذیر ماند زیرا میهمانان یک پیروزی جامع 9 ویکت در کلکته به ثبت رساندند.

پیش از این، یوزوندرا چاهال عملکرد خوبی را در چهار ویکت ارائه کرد و تنها 25 دوش در طلسم 4 اوور خود را واگذار کرد. ترنت بولت دو ویکت اسکالپ کرد. برای KKR، ونکاتش ایر پس از سکسکه های اولیه، 57 ران مبارزه کرد، در حالی که نیتیش رانا 22 ران را به شدت شکست داد.

راجستان که اول به میدان برود، شروعی درخشان داشت زیرا ترنت بولت جیسون روی را که در فرم خوبی در این فصل است اخراج کرد. روی پس از به ثمر رساندن تنها 10 ران به پاویون بازگشت.

ویکت روی، ضربه زن چپ دست ونکاتش ایر را به کریس دعوت کرد. رحمان الله قرباز در سومین مسابقه با کمک دو شش ششه پشت سر هم ساندیپ شارما را برای 15 دوش غلبه کرد.

با این حال، ماندن قرباز در نقطه چین کوتاه شد زیرا بولت یک موفقیت دیگر را در اوور پنجم بازی برای تیمش فراهم کرد.

سپس نیتیش رانا، باتجر چپ دست و کاپیتان KKR برای ضربت زدن بیرون آمدند. ایر با کاپیتان دست به دست شد و با کمک دو شش و یک چهار ران، راویچاندران اشوین را برای 18 ران کوبید.

یوزوندرا چاهال سپس به مهمانی بلیت‌فروشی پیوست و در اوور یازدهم بازی رانا را برای 22 اخراج کرد. با کاپیتان KKR، ویکت چاهال یک پر دیگر به کلاه خود اضافه کرد و او به عنوان برترین ویکت گیر در تاریخ IPL تبدیل شد.

آندره راسل سپس به خفاش آمد. ایر در اور سیزدهم به مدت 15 دوش چاهال را با سه مرز خیره کننده دود کرد. ضربه کوتاه 10 ران راسل به پایان رسید زیرا او در اور چهاردهم بازی توسط کی ام آصف بسته بندی شد.

پس از آن، رینکو سینگ، ضربه زن چپ دست به خفاش آمد. Venkatesh Iyer یک نیم قرن خوب و خوش ساخت را با 39 تحویل در اور شانزدهم بازی به ارمغان آورد.

چاهال سپس با ارسال یک توپ خوب، ضربه 57 اییر را در اور هفدهم بازی حذف کرد. چاهال سپس در همان اوور دوباره ضربه زد و شاردول تاکور را تنها برای 1 ران اخراج کرد.

در اور نوزدهم بازی، چاهال سپس رینکو سینگ را برای 16 ران حذف کرد. سپس سونیل نارین برای خفاش بیرون آمد. در فینال مقابل ساندیپ شارما، نارین را 6 حذف کرد تا KKR در 20 اور به 149/8 محدود شود.

موضوعات ذکر شده در این مقاله