جدول امتیازات IPL 2023 به روز شده، کلاه نارنجی، لیست کلاه بنفش پس از بازی CSK vs DC: Chennai Super Kings In Strong Position

چنای سوپر کینگز یک گام دیگر به سمت پلی آف IPL 2023 برداشته است. ضربات تاولناک ام اس دونی و راویندرا جادجا و به دنبال آن پرتاب سه ویکت ماتیشا پاتیرانا به چنای سوپر کینگز (CSK) کمک کرد تا در مسابقه لیگ برتر هند (IPL) 2023 خود در ورزشگاه MA Chidambaram در 27 ران مقابل دهلی کپیتالز (DC) به پیروزی برسد. چهار شنبه. با این برد CSK از 12 بازی 15 امتیازی شده و در رده دوم قرار دارد. DC همه به جز رقابت پلی آف خارج شده اند زیرا در انتهای جدول امتیازات باقی مانده اند.

28ot916 گرم

کلاه نارنجی، کلاه بنفش

فاف دو پلسیس، کاپیتان RCB، که یک گل نیم قرن در برابر MI به ثمر رساند، با مجموع 576 دوش در 11 بازی، در صدر فهرست دوندگان برتر قرار دارد. سه توپ انداز – محمد شامی از گجرات تایتانز و رشید خان به همراه توشار دشپنده از چنای سوپر کینگز – هر کدام با 19 اسکال در فهرست ویکت گیران قرار دارند.

برای CSK، هجوم 19 Dhoni و Jadeja CSK را به 167/8 رساند. پاتیرانا سه کیسه زد در حالی که دیپاک چهار دو اسکالپ کرد و راویندرا جادجا یک ویکت گرفت. برای دهلی، Rilee Rossouw با 35 off 37 بالاترین امتیاز را به دست آورد در حالی که Manish Pandey 27 ران در 29 توپ بازی کرد.

با دفاع از مجموع 167، بولرهای چنای در شروع اینینگ های خود بر ضربات دهلی تسلط یافتند، دیپاک چهار اولین خون خود را به دست آورد زیرا ویکت بزرگی از دیوید وارنر به دست آورد تا به دی سی در اولین اوور مسابقه شوک اولیه بدهد. وارنر برای یک اردک دو توپی به غرفه برگشت.

پست های جدید  بررسی اسباب بازی ها از منظر روانشناسی

پس از آن میچل مارش، خمیر راست دست به سمت چین آمد. در اور سوم بازی، چهار بار دیگر گیر کرد و فیل سالت را با ضربه ست 17 دفع کرد. Manish Pandey سپس به خفاش آمد.

لازم نیست DC تعادل خود را در تعقیب و گریز از دست بدهد و میچل مارش را از دست بدهد تا تمام شود. یک اختلاط بزرگ بین خمیر DC باعث شد که CSK به مدت 5 از Marsh خارج شود.

سپس Rilee Rossouw به خفاش آمد و با Manish Pandey دست به دست شد. دوتایی مانیش و روسوو با کمک یک شش و دو چهار 15 ران به چهار ضربه زدند. بعد از 5 اوور بازی، امتیاز دی سی 42/3 خوانده شد.

Rossouw و Manish شراکت پنجاه ران خود را با 51 تحویل برای ویکت چهارم مطرح کردند. با این حال، 27 ران اینینگ مانیش در نقطه چین به پایان رسید زیرا او توسط ماتیشا پاتیرانا در اور سیزدهم بازی اخراج شد.

آکسار پاتل سپس به ضربات خفاش آمد و برخی از مرزها را برای کاهش فشار تیمش به هم زد. روسوو پس از به ثمر رساندن امتیاز حیاتی 35، ویکت خود را به راویندرا جادجا از دست داد.

سپس با ارسال توپ آهسته‌تر پاتیرانا به آکسار به پایان رسید و بازیکن همه‌جانبه DC یک شوت زد که توسط آجینکیا راهانه در عمق 18 اوور گرفت.

در اور آخر، لالیت یداو یک هت تریک 4 تایی به ثمر رساند، اما در اواخر شکوفایی او نتوانست تیمش را به خانه هدایت کند. CSK با 27 ران پیروزی مقابل دهلی کپیتالز به دست آورد.

پست های جدید  کارلو آنچلوتی به بازیکنان خسته قبل از دیدار منچستر سیتی استراحت می دهد

پیش از این، نوزدهمین هجوم MS Dhoni و Ravindra Jadeja، مجموع چنای سوپر کینگز را در برابر دهلی کپیتالز به 167/8 رساند.

خلیل احمد 21 ران در اوور نوزدهم به بیرون درز کرد و به CSK اجازه داد تا به امتیاز رقابتی برسد.

دهلی کپیتالز با شدت شروع کرد، خلیل احمد، بازوی چپ، بولینگ را مرتب انجام داد و CSK موفق شد تنها چهار ران در اوور اول به ثمر برساند. با این حال، دوون کانوی و شریک افتتاحیه‌اش روتوراج گایکواد در اور دوم به خوبی بهبود یافتند و بعد از ایشانت شارما رفتند. ایشانت در اولین اوور خود 16 دوش را واگذار کرد.

گایکواد در اوور ایشانت سه چهار ضرب کرد و قصدش را روشن کرد. درخواستی برای دستگیری وجود داشت، اما دی سی آن را بررسی نکرد و کانوی برای یک روز دیگر زنده ماند.

آکسار پاتل در اور پنجم وارد حمله شد تا پیشرفتی حیاتی برای DC ایجاد کند. حتی زمانی که کانوی تلاش کرد تا با نرخ گلزنی گایکواد مطابقت داشته باشد، آکسار موفق شد او را به گودال برگرداند و او را با وزن کم وزن 10 (13) به دام انداخت.

در پایان پاورپلی، CSK 49/1 بود. حتی قبل از اینکه گایکواد بتواند پس از تایم اوت استراتژیک نخلستان خود را پیدا کند، آکسار ویکت دیگری را انتخاب کرد که ضربه گایکواد مستقیماً در دستان امان حکیم خان قرار گرفت.

کتک زن چپ دست معین علی در سقوط گایکواد به مدت 24(18) به چین رسید. آجینکیا راهان و معین زمان خود را صرف کردند تا در آنجا مستقر شوند اما همچنان اعتصاب را برگرداندند.

پست های جدید  تغییر برنامه تمرین - برنامه بدنسازی هر چند وقت باید عوض شود؟

Moeen سعی کرد سرعت ببخشد اما در نهایت ویکت خود را در اوور 10 از دست داد زیرا او در تله Kuldeep Yadav افتاد و یک شوت نادرست را مستقیماً به دستان میچل مارش زد.

آجینکیا راهان به زودی در اوور دوازدهم به دنبال معین برگشت و با زدن یک شوت که توسط لالیت یداو به تنهایی ارسال شد.

آمباتی رایودو در مرحله بعدی به چین رسید و همراه با شیوام دوبه، سعی کرد در دویستمین حضور خود برای مردان زردپوش، شراکتی داشته باشد. با این حال، دوبه زودتر سقوط کرد و ویکت خود را به میچل مارش با امتیاز 25 (12) از دست داد.

با عبور سریع اوورها، رایودو تلاش کرد تا به حداکثر برسد، اما توپ در نهایت به ریپال پاتل رسید. پس از آن، این وظیفه MS Dhoni بود که نقش پایان‌دهنده را بازی کند. در شرکت راویندرا جادجا، MSD سال‌ها را به عقب برگرداند، زیرا او در حمله DC پاره شد.

خلیل به هدف اصلی آنها تبدیل شد زیرا او 21 ران در اور نوزدهم به بیرون درز کرد. میچل مارش توانست آسیب را محدود کند و Jadeja و Dhoni را به ترتیب با امتیازهای 21 (16) و 20 (9) اخراج کرد. CSK در 20 اور اینینگ خود را با 167/8 بسته است.

با ورودی های ANI

موضوعات ذکر شده در این مقاله