جدول امتیازات IPL 2023 به روز شده، کلاه نارنجی، کلاه بنفش بعد از بازی RR vs GT: گجرات افزایش شکاف در بالا

گجرات تایتانز از یک هدف 119 دوشی که توسط راجستان رویالز تعیین شده بود، در حالی که مدافع عنوان قهرمانی با پیروزی 9 ویکت در یک درگیری یک طرفه IPL 2023 در جیپور در روز جمعه به خانه رفت، دست به کار شد. پس از غلبه بر راجستان رویالز برای تنها 118 بازی در 17.5 اور، 71 دوش ایستاده با قاطعیت بین شوبمن گیل (36) و رایدیمن ساها (41 بدون 34 توپ) زمینه را برای پیروزی بزرگ فراهم کرد، که همچنین با انجام شد. توپ تند 15 توپ 39 کاپیتان هاردیک پاندیا (3x4s، 3x6s). گجرات تایتانز با 13.5 اور یک در 119 به پایان رسید و با 37 توپ باقی مانده پیروز شد.

بنابراین GT همچنین به راه های پیروزی در برابر فینالیست های سال گذشته راجستان رویالز بازگشت و چهارمین شکست خود را در مجموع پنج دیدار به آنها داد و در عین حال موقعیت خود را در بالای جدول امتیازی تثبیت کرد.

تیم تحت رهبری پاندیا با هفت برد و تنها سه باخت تعداد امتیازات خود را در 10 مسابقه به 14 امتیاز رساند، در حالی که رویالز سانجو سامسون با 5 برد و همین تعداد باخت در 10 بازی در رده چهارم باقی ماند.

o35dr3m8

چنای سوپر کینگز با امتیاز LSG در 10 مسابقه سوم است. در همین حال، RR با 5 برد و همین تعداد شکست تاکنون در رده چهارم باقی مانده است.

رویال چلنجرز بنگلور، پنجم، در صورت شکست دهلی کپیتالز در روز دوشنبه، شانس دوم شدن را خواهد داشت. با این حال، اگر آنها نتوانند به هدف خود برسند و سرخپوستان بمبئی CSK را شکست دهند، تیم تحت رهبری روهیت شارما در جایگاه دوم قرار خواهد گرفت.

RCB و MI با 10 امتیاز از 9 بازی به ترتیب پنجم و ششم هستند. کینگز پنجاب با همین امتیاز در رده هفتم قرار دارد اما تاکنون 10 بازی انجام داده است.

سان رایزرز حیدرآباد و دهلی کپیتالز با تنها سه برد از 9 بازی ممکن، دو بازی آخر را تکمیل می کنند.

کلاه نارنجی، کلاه بنفش

فاف دو پلسیس، کاپیتان رویال چلنجرز بنگلور با 466 امتیاز در 9 بازی همچنان در صدر فهرست برترین دوندگان قرار دارد. محمد شامی از گجرات تایتانز و رشید خان هر کدام با 18 اسکال در صدر فهرست برترین ویکت داران قرار دارند.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله