جدول امتیازات IPL 2023 به روز شده، کلاه نارنجی، فهرست کلاه بنفش پس از بازی GT vs DC: پایتخت دهلی زنده است تا یک روز دیگر بجنگد

دهلی کپیتالز، با موقعیتی که باید برنده شود، در مسابقات IPL 2023 روز سه شنبه در احمدآباد، مدافع عنوان قهرمانی گجرات تایتانز را در یک تریلر کم امتیاز با پنج ران شگفت زده کرد. پس از ثبت تنها 130/8 در 20 اور، شانس DC ضعیف به نظر می رسید، با این حال، آنها توانستند GT تحت رهبری هاردیک پاندیا را به 125/6 در 20 اور محدود کنند. این سومین برد فصل برای دهلی بود که همچنان در انتهای جدول باقی می ماند در حالی که گجرات همچنان در صدر جدول باقی می ماند. GT در 9 بازی 12 امتیاز دارد در حالی که DC از 9 بازی 6 امتیاز دارد.

cn6sij7

کلاه نارنجی، کلاه بنفش

فاف دو پلسیس، کاپیتان رویال چلنجرز بنگلور با 466 امتیاز در 9 بازی همچنان در صدر فهرست برترین دوندگان قرار دارد. محمد شامی از GT و توشار دشپنده سوپر کینگز چنای هر کدام با 17 ویکت در صدر بالاترین لیست ویکت گیران قرار دارند.

در صحبت کردن در مورد بازی، دوشیزه پنجاهی T20 امان خان به زیبایی توسط پیسرها تکمیل شد زیرا دهلی کپیتالز با پیروزی پر تنش در پنج ران مقابل گجرات تایتانز، امیدهای خود در پلی آف را زنده نگه داشت. محمد شامی (4/11 در چهار اور) بولینگ با طول های بی عیب و نقص، با توپ جدید کشنده بود زیرا باد را از مرتبه برتر پایتخت حذف کرد، زیرا گجرات تایتانز پس از درخواست برای بولینگ، DC را به 130 برای هشت نفر محدود کرد.

امان (51 از 44) یک نبرد تنها را به راه انداخت و چند دویدن بسیار مورد نیاز را روی تخته قرار داد. او 50 توپ از 54 توپ با آکسار پاتل (27) و 53 توپ از 27 با ریپال پاتل (23) اضافه کرد.

در پاسخ، هاردیک پاندیا (59 از 53) و هت تریک شش تایی راهول تواتیا (20) کافی نبودند زیرا توپ گیران دهلی اعصاب خود را حفظ کردند تا مدافع عنوان قهرمانی را در امتیاز 125 بر 6 متوقف کنند.

این سومین برد فصل برای دهلی بود که همچنان در انتهای جدول باقی می ماند در حالی که گجرات همچنان در صدر جدول باقی می ماند.

با دفاع از یک هدف ساده، کویک های دهلی توانستند به موفقیت اولیه دست پیدا کنند، زیرا گجرات سه ویکت را در داخل پاورپلی از دست داد.

اگر «بازیکن ضربه‌ای» خلیل احمد (24/2) اولین بازی زیبایی را به نمایش می‌گذاشت که یک ویکت دوشیزه بود، آنریش نورجه (1/39) از شر شوبمن گیل خطرناک خلاص شد (6).

پیسر کهنه‌کار ایشانت شارما (2/23) نیز به مهمانی پیوست و ویجی شانکار (6) را با یک توپ بند انگشتی که کاملاً اجرا شده بود، شکست داد.

ویکت‌ها با معرفی کاسه‌زن‌های آهسته به سقوط خود ادامه دادند، کولدیپ یاداو (1/15) مچ‌پیچ بازوی چپ، دیوید میلر (0) را در اور هفتم بامز کرد.

Pandya و Abhinav Manohar (26) کشتی گجرات را با پایه 62 ران برای ویکت پنجم ثابت کردند.

پاندیا اینینگ ها را با تواتیا به ثمر رساند که سه ضربه ششم پشت سر هم از اوور ماقبل آخر زد. اما ایشانت در حالی که ویکت حیاتی تواتیا را می گرفت، تنها 6 ران از دست داد. پیش از این، دهلی یک بار دیگر دچار یک فروپاشی دراماتیک شد، با از دست دادن پنج ویکت برای 23 ران در پنج اور و در مرکز همه چیز شامی بود.

پیسر کهنه کار هندی در حالی که اولین توپ بازی را زد تا فیل سالت را برای یک اردک طلایی ببرد، لحن مسابقه را تنظیم کرد.

یک ترکیب وحشتناک بین پریام گارگ جوان (10) و کاپیتان دیوید وارنر (2) باعث شد دهلی در اور دوم ویکت استرالیایی را کسب کند.

رایلی روسوو (8) بعد از اینکه شامی یک بار دیگر ضربه زد، در حال ترک بود. هندی کهنه کار حرکتی جزئی از روسوو ایجاد کرد. یک لبه بیرونی باعث شد که توپ مستقیماً در دستان ویکت بان ویریدیمن ساها قرار گیرد در حالی که دهلی به 16 برای سه سقوط کرد.

در حالی که شامی یک طلسم باز بولینگ محکم انجام می داد، کاپیتان هاردیک پاندیا تصمیم گرفت به بولینگ پیسر ادامه دهد و این حرکت سودی را به همراه داشت. شامی در اوور سوم خود به بازی ویکت زنی ادامه داد و در اوور پایانی خود دو بازیکن را به دام انداخت.

هندی یک درز تاب خورده بولد کرد و مانیش پاندی (1) را وسوسه کرد تا آن را رانندگی کند، اما حرکت دیرهنگام باعث شد که توپ لبه خفاش را پیدا کند و ساها یک شیرجه خیره کننده با یک دست در سمت راست او انجام دهد.

آخرین قربانی شامی در این شب، گارگ بود و ساها دوباره در حال تکمیل یک شکار دیگر در پشت کنده ها بود.

در حالی که نیمی از تیم عقب مانده اند، پایتخت ها، که در انتهای جدول امتیازات قرار دارند و برای زنده ماندن در رقابت های پلی آف باید این بازی را ببرند، در پایان پاورپلی با امتیاز 28 بر 5 دست و پا می زدند.

آکسار پاتل (27 ساله) که به درجه ترفیع رسید و امان با چند دویدن بسیار مورد نیاز جلوی پوسیدگی را گرفتند، اما موهیت شارما (2/33) با به دام انداختن ویکت معاون دهلی، شراکت 50 ران را شکست. کاپیتان

امان موهیت شارما را در اور شانزدهم تنبیه کرد و یک سوم کوتاه و یک تخت شش روی پای خوب را در حالی که دی سی به نقطه 100 ران نزدیک شد، زد.

امان بدون کلاه یک نیم قرن بسیار مورد نیاز را در 41 توپ به ارمغان آورد.

اینینگ‌های او با سه ضربه به حصار و به همان تعداد روی آن پر شده بود.

موضوعات ذکر شده در این مقاله