جدول امتیازات به روز شده، جدول رده بندی کلاه های نارنجی و بنفش پس از LSG حذف KKR برای ایمن کردن جایگاه پلی آف

IPL 2023: LSG در Eliminator 1 با RCB، RR یا MI روبرو خواهد شد.© BCCI/IPL

لاکنو سوپر غول‌ها (LSG) از یورش رینکو سینگ جان سالم به در بردند تا با یک ران از کلکته نایت سواران (KKR) پیشی بگیرند و جایگاه خود را در پلی آف IPL 2023 رزرو کردند. این برد LSG را از 14 بازی لیگ به 17 امتیاز رساند، در حالی که امید KKR برای صعود به پلی آف با این شکست از بین رفت. LSG با سه امتیاز بیشتر از رویال چلنجرز بنگلور در رده چهارم باقی مانده است. با این حال، برد آنها برای بالا بردن آنها از CSK کافی نبود که در اوایل روز یک پیروزی بزرگ مقابل دهلی کپیتالز ثبت کرد تا جایگاه خود در پلی آف را تضمین کند.

رویالز راجستان و هندی های بمبئی به ترتیب پنجم و ششم جدول امتیازی هستند. GT در Qualifier 1 به مصاف CSK خواهد رفت، در حالی که LSG در Eliminator 1 با RCB، RR یا MI روبرو خواهد شد.

دور پایانی مسابقات روز یکشنبه مشخص می کند که کدام تیم در مرحله نهایی پلی آف قرار می گیرد.

6ld65pco

جدول رده بندی کلاه نارنجی:

فاف دو پلسیس، کاپیتان رویال چلنجرز بنگلور، 702 دوش در 13 مسابقه به ثمر رسانده است. یاشاسوی جیسوال از RR با 625 دوش در 14 مسابقه در رده دوم فهرست قرار دارد.

پس از جایسوال، دوون کانوی، بازکننده CSK (585 دوش در 14 مسابقه) و بازکننده گجرات تایتانز، شوبمن گیل (576 دوش در 13 مسابقه) قرار دارند. ویرات کوهلی، قهرمان RCB با 538 دوش در 13 مسابقه، 5 تیم برتر را تکمیل می کند.

جدول رده بندی کلاه بنفش:

رده بندی کلاه بنفش توسط دو تایتان گجرات متشکل از محمد شامی و رشید خان هدایت می شود. هر دو دارای 23 پوست سر در هر 13 مسابقه هستند. یوزوندرا چاهال اسپینر راجستان رویالز با 21 ویکت در 14 مسابقه در مکان شماره 3 قرار گرفت.

پیوش چاولا، اسپینر کهنه کار هندی های بمبئی، روی 20 ویکت از 13 مسابقه نشسته است. توشار دشپنده اسپینر KKR با 20 پوست سر در 14 مسابقه، 5 نفر برتر را تکمیل می کند.

موضوعات ذکر شده در این مقاله