جدول امتیازات به روز شده، جدول رده بندی کلاه های نارنجی و بنفش پس از RR حذف PBKS از مسابقه پلی آف

راجستان رویالز در مسابقه پلی آف IPL زنده است© BCCI/Sportzpics

مدافع عنوان قهرمانی گجرات تایتانز که قبلاً به پلی آف راه یافته بود، با 9 پیروزی در 13 مسابقه (18 امتیاز) همچنان در صدر جدول قرار دارد. پس از آنها Chennai Super Kings (15 امتیاز) و Lucknow Super Giants (15 امتیاز) قرار دارند. راجستان رویالز پنجاب کینگز را با 6 ویکت شکست داد اما نتوانست در جدول امتیازات به پیروزی قابل توجهی دست پیدا کند. آنها به رده پنجم جدول صعود کردند، یک پله بعد از رویال چلنجرز بنگلور که هنوز آخرین بازی خود در لیگ را انجام نداده است.

سرخپوستان بمبئی با داشتن نرخ خالص دوندگی پایین 0.128- به رتبه ششم جدول امتیازات سقوط کردند. نایت رایدرهای کلکته که در حال حاضر در رتبه هفتم قرار دارند، فعلاً در رقابت های پلی آف باقی مانده اند، اگرچه فقط از نظر ریاضی.

دور نهایی مسابقات در روزهای شنبه و یکشنبه تعیین می کند که کدام 4 تیم به دور بعدی راه خواهند یافت.

f7trceh8

جدول رده بندی کلاه نارنجی:

یاشاسوی جیسوال نیم قرن دیگر به نام خود اضافه کرد و به فرم داغ خود در فصل IPL 2023 برای راجستان رویالز ادامه داد. با این حال، خمیر افتتاحیه بدون کلاه نتوانست از دارنده کلاه نارنجی، Faf du Plessis که در این فصل 702 دوش برای رویال چلنجرز بنگلور به ثمر رسانده است، پیشی بگیرد. جیسوال با 625 دوش در 14 مسابقه در جایگاه دوم قرار گرفت.

پس از جیسوال، شوبمن گیل، بازیکن بازکننده گجرات تایتانز (576 دوش در 13 مسابقه) و ویرات کوهلی، بازیکن استوار رویال چلنجرز بنگلور (538 دوش در 13 مسابقه) قرار دارند. دوون کانوی بازکننده چنای سوپر کینگز با 498 دوش در 13 مسابقه، 5 تیم برتر را تکمیل می کند.

جدول رده بندی کلاه بنفش:

رده بندی کلاه بنفش توسط دو تایتان گجرات متشکل از محمد شامی و رشید خان هدایت می شود. هر دو دارای 23 پوست سر در هر 13 مسابقه هستند. یوزوندرا چاهال اسپینر راجستان رویالز با 21 ویکت در 14 مسابقه در مکان شماره 3 قرار گرفت. پیوش چاولا، اسپینر کهنه کار هندی های بمبئی، روی 20 ویکت از 13 مسابقه نشسته است. 5 نفر برتر را تکمیل می کند، اسپینر اسرارآمیز Kolkata Knight Riders، Varun Chakravarthy با 19 پوست سر در 13 مسابقه.

موضوعات ذکر شده در این مقاله