“جایزه اصلی Jeetke…”: آنچه MS Dhoni در مورد “تصمیم بازنشستگی” به سورش راینا گفت

آیا امسال آخرین سال MS Dhoni به عنوان بازیکن در لیگ برتر هند (IPL) خواهد بود؟ این سوال تک تک طرفداران را به حدس زدن نگه داشته است. حتی زمانی که دنی موریسون حاضر از کاپیتان چنای سوپر کینگز (CSK) در مورد “فصل آواز قو” خود سوال کرد، دونی از دادن پاسخ روشن در مورد برنامه های خود امتناع کرد. با این حال، سورش راینا، هم تیمی سابق Dhoni در هند و CSK، آنچه را که Thala در مورد بازنشستگی به او گفته است، فاش کرده است و این تنها خبری است که هواداران می خواستند بشنوند.

به نقل از ایندیان اکسپرس، راینا در صحبت در JioCinema فاش کرد که ضربه‌گیر کهنه‌کار ویکت‌باز در جلسه اخیرشان در فصل جاری IPL چه گفته است. جام اصلی jeetke ek saal aur khelunga (پس از کسب جام، یک سال دیگر بازی خواهم کرد).

در حالی که CSK در آستانه راهیابی به پلی آف شانزدهمین دوره لیگ T20 است، این واقعیت که این فرنچایز قهرمان خواهد شد یا نه تنها در هفته های آینده مشخص می شود.

پیش از این، وقتی موریسون از او در مورد آینده‌اش با حالتی گستاخانه سؤال کرد، دونی دنیای کریکت را حدس می‌زد.

“این تور فوق العاده آواز قو، آخرین تور شماست، چگونه از آن لذت می برید؟” موریسون پرسید، که دونی به سرعت پاسخ داد، “خب، شما تصمیم گرفتید که این آخرین بازی من است.” موریسون سپس با اشاره به جمعیت در لاکنو گفت: “می شنوید، او دوباره سال آینده برمی گردد.”

خود دونی نیز اعتراف کرده بود که این آخرین مرحله از دوران حرفه‌ای‌اش است، اگرچه تایید نکرد که آیا این آخرین فصل IPL برای او به عنوان بازیکن است یا خیر.

او در پاسخ به این سوال که در تعامل پس از بازی از او پرسیده شد که چگونه با همه غوغاها و حمایت‌های جمعیت در Chepauk برخورد می‌کند، گفت: “همه گفته‌ها و انجام‌ها، این آخرین مرحله از دوران حرفه‌ای من است، هر چقدر هم که بازی کنم.” بعد از دو سال، هواداران این فرصت را داشته اند که به اینجا بیایند و تماشا کنند، احساس خوبی است که اینجا هستم. جمعیت به ما عشق و محبت زیادی داده است. فرصت کافی برای ضربه زدن به دست نمی آید، اما شکایتی هم وجود ندارد.»

با توجه به اینکه CSK به عنوان یکی از قوی‌ترین تیم‌ها در این کمپین ظاهر می‌شود، و Dhoni نیز چند فیلم کوتاه خوب تولید می‌کند، جای تعجب نخواهد بود اگر این بازیکن 41 ساله یک فصل دیگر بازی کند.

موضوعات ذکر شده در این مقاله