تیم موتو جی پی پیست بودا را قبل از مسابقه افتتاحیه در هند بررسی می کند

پیست بین المللی بودا میزبان اولین مسابقه MotoGP خود در سپتامبر 2023 خواهد بود.

یک تیم 12 نفره از دارنده حقوق تجاری MotoGP، Dorna Sports، یک مسابقه پیست بین المللی بودا را قبل از مسابقه افتتاحیه آن در 22 تا 24 سپتامبر به پایان رسانده است. این تیم به رهبری نورما لونا، مدیر رویدادهای دورنا، مدار را به دقت بررسی کرد تا جنبه های فنی مختلف را ارزیابی کند و همچنین امکانات راه اندازی پخش را بررسی کند و سایر الزامات ضروری برای ارائه یک رویداد در سطح جهانی را ارزیابی کند. مدیر اجرایی FairStreet Sports، Pushkar Nath Srivastava، مروج هندی این رویداد، به توانایی سالن در برپایی یک نمایش ورزشی اطمینان داشت.

وی گفت: «در کمتر از 124 روز برای برگزاری این رویداد بزرگ، ما چند بحث عملیاتی مهم و همچنین بازاریابی دقیق، برندسازی، حمایت مالی و گفتگوهای مربوط به پخش مسابقه داشتیم.

بخش بزرگی از میزبانی یک دور MotoGP نیز به نمایش گذاشتن پتانسیل گردشگری آن است و در طول بازدید، تیم Dorna این فرصت را داشت که یکی از نمادین ترین نقاط دیدنی جهان و افتخار اوتار پرادش، تاج محل را کشف کند.

سریواستاوا افزود: «ما پیش‌بینی می‌کنیم که صنعت گردشگری پیشرفت چشمگیری داشته باشد و این رویداد آماده است تا فرصت‌های سرمایه‌گذاری فوق‌العاده‌ای را برای ایالت اوتار پرادش باز کند.

موضوعات ذکر شده در این مقاله