“تو در مقابل تو”: پست آهنین کوهلی در میان گپ و گفت در قسمت های میدانی

امیدهای رویال چلنجرز بنگلور برای کسب سهمیه در پلی آف لیگ برتر هند (IPL) 2023 روز سه‌شنبه ضربه تلخی را متحمل شدند زیرا هندی‌های بمبئی به پیروزی 6 ویکت دست یافتند. خود کوهلی نتوانست سهم زیادی با چوب داشته باشد و فقط برای 1 دور 4 توپ اخراج شد. در حالی که صحبت های مربوط به “قصد” کوهلی با خفاش، مربوط به میزان ضربات او و دوئل های کلامی او با بازیکنان در زمین ادامه دارد، سرسخت RCB یک پست با اراده در توییتر به اشتراک گذاشت و نظر خود را بیان کرد.

کوهلی در پستی هنگام به اشتراک گذاشتن تصویری که به نظر می رسد مربوط به یک فیلم تبلیغاتی است، نوشت: “رقابت همه چیز در ذهن شماست. در حقیقت همیشه شما در مقابل شما هستید.”

کوهلی دوری از سرفصل ها را سخت می یابد. در حدود 10 روز گذشته، او در مورد برخی از حوادث داخل زمین در کانون توجه بوده است. خواه اپیزود «بدون دست دادن» با سوراو گانگولی باشد یا مبادلات شدید او با نوین الحق و گوتام گامبیر، این مرد 34 ساله مرکز توجه بوده است.

اگرچه تعداد کمی از کارشناسان وجود دارند که می‌خواهند ضربه‌زنان در کریکت T20 اهمیت بیشتری به ضربات خود بدهند. اما کوهلی اخیراً تاکید کرد که نقش یک لنگر در کریکت T20 چقدر مهم است.

کوهلی در گفتگو با رابین اوتاپا در جیو سینما گفته بود: “بله حتما (نقش مجری مهم) من کاملا با آن موافقم، افراد زیادی هستند که چون خودشان در چنین موقعیتی نبوده اند، به بازی نگاه می کنند. متفاوت.”

“ناگهان وقتی پاور پلی تمام می شود، آنها مانند “اوه، آنها شروع به چرخش ضربه زدند” خواهند شد. وقتی یک ویکت را در پاورپلی از دست نداده اید، معمولا بهترین بازیکن به کاسه می آید، شما سعی می کنید بفهمید. در دو اور اول مقابل او چه باید کرد، تا بتوانید در دو اور آخر آن مرد، امتیازهای بزرگی به دست آورید و سپس بقیه اینینگ ها بسیار آسان تر شود.”

RCB کوهلی در حال حاضر با تنها 5 برد در 11 مسابقه در رده هفتم جدول امتیازات IPL 2023 قرار دارد. تنها 3 بازی تا پایان لیگ باقی مانده است، RCB برای تقویت جایگاه خود در رتبه 4 برتر فرصت دارد.