توییت “پادشاه” LSG برای “شاهزاده” شوبمن گیل می بیند که طرفداران Virat Kohli یادآوری ارسال می کنند

آخرین بازی لیگ برتر هند (IPL) 2023 شاهد بود که “شاهزاده” شوبمن گیل بر ویرات کوهلی “پادشاه” غلبه کرد زیرا گجرات تایتانز رویال چلنجرز بنگلور را از مسابقات حذف کرد. گیل، که بسیاری او را وارث کوهلی در تیم کریکت هند می‌دانند، مورد ستایش چه کسی از دنیای کریکت قرار گرفت. همانطور که اینترنت در برابر «شاهزاده» Shubman Gill تعظیم کرد، Lucknow Super Giants توییتی منتشر کرد که توسط طرفداران RCB کاملاً مثبت تلقی نشد.

این ویرات کوهلی است که توسط هواداران تیم کریکت هند به عنوان “پادشاه” تاج گذاری شده است. LSG در توییت خود به دنبال تغییر برچسب بود و Shubman Gill را به عنوان “پادشاه” جدید معرفی کرد. این توییت و واکنش طرفداران است:

LSG در توییتی نوشت: “شاهزاده؟ او در حال حاضر یک پادشاه است.”

با خفاش، گیل همچنان در سن 23 سالگی به رکورد شکنی ادامه می دهد، و او اکنون پس از قرن پیروزی خود برای GT در مقابل RCB در روز یکشنبه، به شرکت نخبگان پیوسته است.

با قرن خود، گیل به بازیکنانی پیوست که قبل از 25 سالگی یک فصل IPL با بیش از 600 دویدن داشته اند.

در فصل جاری، گیل 680 ران با میانگین 56.66 با نرخ ضربه 152.66 به ثمر رسانده است. او در این فصل دو قرن و چهار دهه پنجاه را با بهترین امتیاز 104* به ثمر رسانده است. او دومین گلزن برتر این فصل است.

گیل همچنین چهارمین خمیری بود که تن‌های متوالی را در یک فصل IPL شکست. ویرات کوهلی این کار را در خود این فصل با یک قرن مقابل سان رایزرز حیدرآباد و جی تی انجام داد. شیخار داوان اولین بازیکنی بود که در سال 2020 قرن های متوالی گلزنی کرد. جاس باتلر عملکرد چشمگیر خود را به پایان رساند و به دومین بازیکنی تبدیل شد که در سال 2022 قرن های متوالی را به ثمر رساند.

این باتر جوان پنجاب همچنین اولین بازیکن هندی است که در آزمون‌ها، ODIs، T20Is و IPL در یک سال تقویمی یک قرن امتیاز کسب کرده است.

آیا همان طور که بسیاری از طرفداران فکر می کنند، شوبمن می تواند جانشین ویرات کوهلی باشد؟ به موقع مشخص خواهد شد. اما تا آن زمان، می توان از این ظهور بسیار رضایت بخش «شاهزاده» کریکت هندی لذت برد.

با ورودی های ANI

موضوعات ذکر شده در این مقاله