تونی نادال نسبت به حضور رافائل نادال در اوپن فرانسه خوشبین است

تونی نادال، دایی و مربی سابق رافائل نادال، خوشبین است که برادرزاده او در مسابقات آزاد فرانسه بازی کند، اما روز سه شنبه اعتراف کرد که رکورد 14 قهرمانی در شرایط ایده آل نخواهد آمد. تونی نادال به شبکه تلویزیونی اسپانیایی TVE گفت: رافا در حال بهبودی است، فکر می‌کنم مدت زیادی طول نمی‌کشد تا بتواند دوباره رقابت کند، اما در تورنمنت اینجا (بازی مادرید) این امکان وجود ندارد. رافا نادال هفته گذشته اعلام کرد که در مادرید شرکت نخواهد کرد زیرا او به بهبودی از آسیب دیدگی مفصل ران در ژانویه در مسابقات آزاد استرالیا ادامه می دهد.

این بازیکن 36 ساله گفت که بهبودی طبق برنامه پیش نمی رود و او نوع جدیدی از درمان را امتحان خواهد کرد، بدون اینکه ضرب الاجلی برای خود تعیین کند و این موضوع مشارکت او در پاریس را زیر سوال می برد.

او امیدوار است که بیست و سومین عنوان قهرمانی گرند اسلم مردان را در رولان گاروس با رکورد افزایش دهد و این مسابقات از 28 می آغاز شود.

تونی نادال اضافه کرد: “بدیهی است که او با آمادگی خوبی وارد نخواهد شد، ما نباید خودمان را گول بزنیم، زیرا بدیهی است که از 10 ژانویه فکر می کنم او هیچ مسابقه ای انجام نداده است.”

نادال از تورنمنت‌های زمین سخت ماه گذشته در ایالات متحده کنار کشید و در آغاز فصل زمین خاکی بازگشتش را در نظر داشت، اما به نتیجه نرسید و رویدادهای بارسلونا و مادرید و همچنین مونت کارلو را از دست داد. .

تونی نادال ادامه داد: “او مدت زیادی است که در مسابقات شرکت نکرده است، جدای از آن، قبل از ژانویه، او نیز زیاد مسابقه نمی داد، اما فکر می کنم رافائل به زودی فرم خود را به دست خواهد آورد.”

پست های جدید  RR متحمل سقوط ضربه ای می شود، همه چیز برای 59 شکست برای RCB با 112 ران

“در یک گرند اسلم، خیلی به قرعه کشی بستگی دارد. اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که در دورهای اول قرعه خوبی داشته باشید، پس… خب.

رافائل در هفته دوم در حال حاضر یک مورد علاقه است، در هفته اول، شاید اخیراً اینطور نباشد، سال گذشته در استرالیا نبود، اما از هفته دوم، شما می گویید خوب، می توانیم روی او حساب کنیم.

و امیدوارم در رولان گاروس هم همین اتفاق بیفتد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله