تولد Navdeep Saini: ویرات کوهلی ، RCB در روز تولد آرزوها را برای هند پیسر رهبری می کند

تولد Navdeep Saini: ویرات کوهلی ، RCB در روز تولد آرزوها را برای هند پیسر رهبری می کند

Navdeep Saini که دوشنبه 23 نوامبر 28 ساله شد ، بخشی از مهمانی تور هند به استرالیا است.© خبرگزاری فرانسه


ناویدپ سائینی ، بازیگر تندروی کشتی هند ، روز دوشنبه 28 ساله شد و بسیاری از اعضای تیم کریکت هند و جامعه کریکت به شبکه های اجتماعی رفتند تا کریکت تولد او را آرزو کنند. کاپیتان هند ، ویرات کوهلی در توییتر خود نوشت: “بسیاری از بازگشتهای خوب روز @ navdeepsaini96. با آرزوی موفقیت و سالی شگفت انگیز برای شما.” “با آرزوی تولد Karnal Express ما ، @ navdeepsaini96 ، تولد بسیار مبارک!” تیم لیگ برتر هند (IPL) سائینی را نوشت Royal Challengers Bangalore. هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) نیز آرزوی توپ سریع از هاریانا را داشت. BCCI در توییتر خود نوشت: “آرزوی تولد #TeamIndia speedster @ navdeepsaini96 بسیار مبارک.”

اخبار

ساینی در حال سفر با تیم هند در استرالیا است ، جایی که هند قرار است از نوامبر 2020 تا ژانویه 2021 سه بین المللی یک روزه ، سه مسابقه بین المللی 20 بیست و چهار تست را تجربه کند.

پست های جدید  اتوبار بلوار تعاون, باربری بلوار تعاون

ساینی در هر سه تیم حاضر در تور است و آماده است تا اولین تست خود را در استرالیا آغاز کند ، زیرا از 17 دسامبر این سری چهار مسابقه در آدلاید آغاز می شود.

ساینی ، که در آگوست 2019 در هندوستان در T20I اولین حضور خود را در هند انجام داد ، تاکنون 10 T20I و 5 ODI بازی کرده است و 13 ویکت در T20I و 5 وی در ODI برداشته است.

تبلیغ شده

سائینی از زمان آغاز بازی خود در مسابقات کریکت درجه یک در سال 2013 ، 45 مسابقه درجه یک انجام داده و 125 بازی در 28.30 دقیقه دارد.

پیسر بازوی راست در IPC 2020 برای RCB ظاهر شد و از 13 مسابقه شش ویکت را برگرداند. به طور کلی ، او در دو فصل 17 ویکت IPL و از 58 مسابقه 49 ویکت T20 دارد.

مباحث ذکر شده در این مقاله

سایت خبری آرمان