تماشا کنید: MS Dhoni’s Lightning Quick Stumping To Dismises Shubman Gill در فینال IPL 2023

MS Dhoni (L) برای اخراج Shubman Gill تلاش کرد© BCCI

این علامت تجاری MS Dhoni بود زیرا کاپیتان چنای سوپر کینگز در روز دوشنبه در ورزشگاه نارندرا مودی در احمدآباد در فینال لیگ برتر هند (IPL) 2023 در فینال لیگ برتر هند (IPL) 2023 مقابل گجرات تایتانز در ورزشگاه نارندرا مودی در احمدآباد یک ضربه برق آسا سریع انجام داد تا شوبمن گیل را اخراج کند. تحویل یکنواخت از راویندرا جادجا بود اما گیل سعی کرد برای نوبت بازی کند. توپ خط خود را حفظ کرد و ضربه زن پس از از دست دادن کامل تحویل، برای مدتی تعادل خود را از دست داد. کسری از ثانیه برای Dhoni کافی بود که در یک لحظه در حال انجام آن بود و توانست قبل از اینکه گیل بتواند به چین برگردد وثیقه ها را از جای خود خارج کند. گیل پس از به ثمر رساندن 39 توپ از 20 توپ اخراج شد.

Dhoni برنده پرتاب شد و تصمیم گرفت در برابر مدافع عنوان قهرمانی گجرات تایتانز کاسه کند.

“ما ابتدا با پیش بینی بارش باران می پردازیم. دیروز ما در رختکن بودیم. به عنوان یک بازیکن کریکت، شما همیشه می خواهید بازی کنید. این جمعیت بود که بیشترین آسیب را دید. امیدوارم بتوانیم آنها را سرگرم کنیم. زمین بازی دارد. برای مدت طولانی مخفی بوده است، اما در طول مسابقات، زمین اینجا خوب رفتار کرده است. بسیار خوشحالم که یک بازی 20-اوری خواهد بود. اینطور عدالت را در مسابقات انجام می دهیم. همان تیم، “کاپیتان CSK. MS Dhoni در زمان پرتاب گفت.

“اول هم بازی بولینگ می‌کردم، اما قلبم می‌خواست ضربه بزنم، بنابراین مهم نیست که بازی را از دست بدهم. ما صحبت کردیم که این چیزی خارج از کنترل ما (آب و هوا) است. هر تیمی که بهتر بازی کند، دستش بر جام خواهد بود. هاردیک پاندیا، کاپیتان گجرات تایتانز گفت: “من دوست دارم پسرها را خونسرد نگه دارم، و آنها به من جواب می دهند.

(با ورودی های ANI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله