تلاش سانجو سامسون برای پاسخ دادن به سوال بعد از مسابقه. با پاسخ “نمی دانم” به پایان می رسد. تماشا کردن

سانجو سامسون، کاپیتان راجستان رویالز© BCCI

راجستان رویالز که ثبت نام کرده بود، روز یکشنبه شبی برای فراموشی داشت، زیرا آنها در یک بازی هیجان انگیز آخرین توپ مقابل سانرایزرز حیدرآباد با شکست مواجه شدند. پس از ارسال مجموع 214/2، RR بسیار در بازی بودند زیرا SRH به 17 ران در آخرین اور نیاز داشت. بعداً، عبدالصمد پس از جان سالم به در بردن از اخراج به دلیل نداشتن توپ، یک شش در آخرین توپ اینینگ ها را روی ساندیپ شارما شکست. این پنجمین شکست RR در شش بازی اخیر بود زیرا آنها در رده چهارم جدول امتیازی ایستاده اند. سانجو سامسون، کاپیتان تیم پس از باخت صحبت کرد، زیرا تیمش فرصت درخشانی را برای گرفتن دو امتیاز دیگر از دست داد.

در طی مراسم ارائه پس از بازی، از سامسون پرسیده شد که آیا تیمش می توانست در ابتدا دویدن های بیشتری را در حین ضربه زدن اضافه کند. که ضربه گیر ویکت بان هیچ پاسخی نداشت.

“این یک سوال عالی است. من نمی دانم، “سامسون پاسخ داد. پاسخ او مجری را گیج کرد و او برای لحظاتی مکث کرد و سپس به سوال بعدی ادامه داد.

SRH با تعقیب یک هدف 215، به 17 ران در فینال با بولینگ ساندیپ شارما با سامد و مارکو یانسن در کریس نیاز داشت. صمد با ضربه شش توپ دوم، معادله را به پنج ران از آخرین تحویل که درام باز شد، رها کرد.

همه فکر می‌کردند صمد با جاس باتلر در نزدیکی مرز بازی می‌کند، اما داور خواستار توپ شد و آخرین توپ دوباره به توپ زده شد.

SRH برای یک برد به چهار ران نیاز داشت، اما صمد (17 دور) سپس تحویل شارما را برای 6 ارسال کرد تا به 217 برای 6 برسد و یکی از غیرمحتمل ترین بردها در IPL را به دست آورد و بازیکنان RR را شوکه کرد.

گلن فیلیپس، بازیکن شماره شش (25 توپ از 7 توپ) نیز نقش خود را در چرخش شانس SRH ایفا کرد زیرا آنها به 69 بازی از پنج اور آخر نیاز داشتند، هرچند با هشت ویکت در دست.

فیلیپس این تعقیب و گریز را با زدن سه ضربه ششم متوالی و یک ضربان ضربان کم تجربه، کولدیپ یاداو، در اور ماقبل آخر، تقویت کرد تا امیدها برای یک برد خیره کننده افزایش یابد.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله