“تفاوت فاحش با سمیت، سوء استفاده…”: مفسر معروف کریکت هارشا بوگل در توییت “متشکرم چنای” مردم را با هم صحبت می کند

جمعیت حاضر در استادیوم MA Chidambaram روز چهارشنبه شاهد پیروزی همدلانه سرخپوستان بمبئی مقابل لاکنو سوپر جاینتز در Eliminator IPL 2023 بودند. پیش از این، Qualifier 1 بین گجرات تایتانز و چنای سوپر کینگز در همان مکان برگزار شد که قهرمانان چهار دوره به عنوان برنده ظاهر شدند. این مسابقات اکنون به احمدآباد منتقل می شود، جایی که مسابقات مقدماتی 2 و دیدار قله در آن برگزار می شود. با اتمام مرحله پلی آف چنای، مفسر مشهور هارشا بوگل از مردم شهر به خاطر مهمان نوازی دلگرمشان تشکر کرد.

بوگل در توییتر نوشت: “از شما متشکرم چنای. من با چنین افرادی مودب و خوشامدگو آشنا شدم. چنین تفاوت فاحش و خوشحال کننده ای با سمی بودن و سوء استفاده شخصی از یک مجموعه خاص از مردم در زمان های اخیر.”

این توییت از Bhogle در مدت کوتاهی به سرعت پخش شد زیرا مردم شروع به بیان نظرات خود در نظرات کردند.

آکاش مادوال، مهندس کمتر شناخته شده اوتاراکند، وقتی در مورد Eliminator صحبت می کرد، طلسم رویایی خود را در حالی انجام داد که قهرمان پنج ویکت هندی های بمبئی یک قدم به درگیری قله نزدیک شد، پس از اینکه لاکنو سوپر جاینت را با 81 ران شکست داد.

سرخپوستان بمبئی امتیاز 182 را برای 8 در 20 اور به ثمر رساندند و به نظر می رسید 15 کوتاه با قدرت شلیک انفجاری لاکنو، اما ارقام باورنکردنی مادوال با 3.3-0-5-5 و چند میدان زمینی فوق العاده به رهبری کاپیتان روهیت شارما، گوتام گامبیر را برای یک تیم جانبی راهنمایی کرد. ناچیز 101 در 16.3 اور.

تیم تحت رهبری روهیت شارما اکنون در روز جمعه در دومین مسابقه مقدماتی در احمدآباد به مصاف گجرات تایتانز خواهد رفت تا در مورد مخالفت سوپر کینگز چنای برای فینال بزرگ روز یکشنبه تصمیم گیری کند.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله