“تحول از سال 2014 شروع شد…”: راویچاندران اشوین در مورد راهیابی به دومین فینال متوالی WTC فکر می کند

روهیت شارما، کاپیتان هندی و دیگر اعضای کلیدی تیم هند برای مسابقه نهایی مسابقات جهانی تست ICC (WTC) مقابل استرالیا، در مورد سفر تیم خود در چرخه 2021-23، که شاهد بازی آنها در مسیر رسیدن به “کریکت سخت” بود، منعکس شد. روهیت، راویچاندران اشوین، چتشوار پوجارا و محمد شامی در ویدئویی که توسط BCCI ارسال شده است، سفر هند به فینال WTC را که از 7 ژوئن به بعد در The Oval پخش خواهد شد، بازتاب دادند.

“بعد از فینال WTC در ساوتهمپتون (مقابل نیوزلند در سال 2021 که هند شکست خورد)، به سرعت مجبور شدیم دوباره جمع شویم و برای چرخه بعدی آماده شویم. فکر می کردم در آن چرخه، کریکت سختی بازی کردیم و بارها به چالش کشیده شدیم. می‌دانستیم که بیرون آمدن از آن، شخصیت‌های زیادی را از همه می‌گیرد. این یک چرخه دو ساله است، بازیکنان زیادی بازی می‌کنند. افراد مختلفی برای ما قدم گذاشته‌اند. اینجا ایستاده و متوجه می‌شود که در فینال هستیم، ما خوشحالیم. تمام تلاشی که برای دو سال انجام دادیم به منصه ظهور رسیده است. کار انجام نشده است، ما باید بهترین نتیجه را در فینال بگیریم.”

https://twitter.com/BCCI/status/1661334041453555713

چتشوار پوجارا، بازیکن متوسط، در مورد سفر تیم در این دو سال گفت: “این یک سفر عالی بوده است. در دو سال گذشته، بازیکنان زیادی در سفر ما مشارکت داشته اند. اگرچه آنها بخشی از این سفر نیستند. تیم در حال حاضر، مهم است که آنها نیز شناخته شوند. این یک تلاش تیمی عالی بوده است. ما برای بازی در Oval هیجان زده هستیم. ما خاطرات خوبی در برابر انگلیس در بریتانیا داریم. این یک سفر عالی برای آزمون ما بود. ما به NZ باختیم، اما مشتاقانه منتظر بازی با استرالیا هستیم. آنها رقبای خوبی بوده اند. این بار، ما به خوبی آماده شده ایم.”

محمد شامی پیشکسوت ضربان ساز نیز از صعود تیمش به فینال ابراز خوشحالی کرد و اذعان داشت که تیم این بار از آمادگی خوبی برخوردار است.

شامی گفت: “از آنجایی که برای دومین بار به فینال رسیدیم احساس خوشحالی می کنیم. دفعه قبل اشتباهاتی انجام دادیم. اما آمادگی خوبی داریم. بهترین بخش این است که هیچ برتری تیم میزبان وجود ندارد.”

اسپینر راویچاندران اشوین گفت که در سال 2014 پس از بازنشستگی کاپیتان سابق ماهندرا سینگ دونی، چرخشی در فرم تست هند به وجود آمد که پس از آن بازیکنان جوان و بی تجربه پا به عرصه گذاشتند.

“این یک سفر فوق العاده بوده است. برخی از بازیکنان در دهه گذشته یا بیشتر بازی می کنند. چرخش در کریکت تست برای هند در سال 15-2014 آغاز شد. ام اس دهنی به تازگی بازنشسته شده بود و ما تجربه 20 مسابقه تست را داشتیم. بدون بزرگسالان هرگز آسان نیست. اما ما واقعاً خوب عمل کردیم و اکنون برای دومین بار به فینال WTC راه یافته ایم.”

ترکیب هند برای فینال WTC: روهیت شارما (کاپیتان)، شوبمن گیل، چتشوار پوجارا، ویرات کوهلی، آجینکیا رهانه، کی‌اس بهارات (هفته‌انه)، راویچاندران آشوین، راویندرا جادجا، آکسار پاتل، شاردول تاکور، موهد. شامی، محد. سراج، اومش یاداو، جایدف اونادکات، ایشان کیشان (هفته هفته).

Ruturaj Gaikwad، Mukesh Kumar و Suryakumar Yadav به عنوان بازیکنان آماده به کار برای بازی پرمخاطره معرفی شده اند.

موضوعات ذکر شده در این مقاله