تایتان‌های گجرات به دنبال اسکله پلی آف پس از بلیپ نادر هستند

تایتان‌های گجرات به ثبات خود افتخار می‌کنند و انتظار می‌رود که پس از یک اجرای نادر “مصطح”، در روز دوشنبه در رقابت‌های IPL در احمدآباد، نمایشی محکم در برابر سان رایزرز حیدرآباد تولید کنند. یک برد دیگر باید برای مدافع عنوان قهرمانی گجرات تایتانز کافی باشد تا بتواند به پلی آف صعود کند در حالی که سان رایزرز که تنها 4 برد از 11 بازی به دست آورده است، همه از حساب خارج شده اند. جدا از رشید خان، که هم با توپ و هم با چوب مقابل سرخپوستان بمبئی بازی کرد، بولرها یک بازی فراموش نشدنی داشتند و هیچ کس پاسخی به توانایی ضربه زدن ویژه سوریاکومار یاداو نداشت.

گجرات همچنان رهبران جدول هستند و تمایل دارند به سرعت از اشتباهات خود درس بگیرند.

کاپیتان هاردیک پاندیا پس از چهارمین باخت آنها در 12 بازی گفت: “به عنوان یک گروه ما آنجا نبودیم. در بولینگ نیز بسیار صاف بودیم. برنامه های روشنی نداشتیم یا اجرا نمی کردیم.”

با استفاده از خفاش، رتبه‌ی برتر پرکار نمی‌توانست به پیش برود و با وجود کوری از رشید خان در شماره 8، تایتان‌ها کوتاه آمدند. ستاره اسپینر با کاسه به بهترین حالت خود بازگشت تا در نهایت به بهترین چهره های فصل خود برسد.

محمد شامی ماهر روز تعطیلی نادری را پشت سر گذاشت و انتظار می رفت که با توپ جدید جادویی را به تصویر بکشد. موهیت شارما که در اوایل فصل در اورهای میانی و مرگ استفاده می شد، با توپ جدید مقابل بمبئی توپ زد اما این حرکت به نتیجه نرسید.

از سوی دیگر، سان‌رایزرز پس از شکست مقابل لاکنو سوپر جاینتز از یک موقعیت برنده، در اختیار دیگر تیم‌ها قرار خواهد گرفت. آنها نتوانستند از 80 ران در شش اور آخر دفاع کنند و نیکلاس پوران یک بازی را تغییر داد.

شکست تیم های برتر و عملکرد نکردن بولرزهای ستاره طبق انتظارات، Sunrisers را در این فصل ناامید کرده است. Anmolpreet Singh جایگزین Mayank Agarwal در صدر شده است، اما هنوز تاثیری نداشته است.

راهول تریپاتی نیز صحنه را آتش نزده است و در مجموع 199 دوش در 11 بازی با نرخ ضربه بسیار ضعیف 129.14 انجام داده است. آیدن مارکرام، کاپیتان، با 207 دوش از 10 بازی با نرخ ضربه 129.37 از جلو پیشتاز نبوده است.

نحوه مدیریت ضربان عمران مالک، که آخرین بار در 29 آوریل بازی کرد، نیز زیر سوال رفته است.

نکته مثبت عملکرد عبدالصمد بوده است که بالاخره پس از سال ها وعده و وعید به توانایی های خود عمل می کند.

Sunrisers حیدرآباد: آیدن مارکرام (ج)، عبدالصمد، راهول تریپاتی، گلن فیلیپس، آبیشک SSharma، مارکو جانسن، فضلحق فاروقی، کارتیک تیاگی، بوونشوار کومار، تی. ناتاراجان، عمران مالیک، هری بروک، مایانک آگاروال، هاینریش کلااسن، آدرانک مارکانده، ویورانت شارما، سامارث ویاس، سانویر سینگ، اوپندرا یاداو، مایانک داگار، نیتیش کومار ردی، آکال حسین و آنمولپریت سینگ.

تایتان های گجرات: هاردیک پاندیا (ج)، شوبمن گیل، دیوید میلر، آبیناو منوهار، سای سودارسان، وریدیمن ساها، متیو وید، رشید خان، راهول تواتیا، ویجی شانکار، محمد شامی، آلزاری جوزف، یاش دیال، پرادیپ سانگوان، دارشان جهانتکانده ، آر. سای کیشور، نور احمد، داسون شانکا، اودئان اسمیت، کی اس بهارات، شیوام ماوی، اورویل پاتل، جاشوا لیتل و موهیت شارما.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله