تاتنهام هاتسپر سرمربی موقت کریستین استلینی را پس از تحقیر مقابل نیوکاسل برکنار کرد.

تاتنهام، سرمربی موقت کریستین استلینی را روز دوشنبه پس از اینکه دنیل لوی، رئیس هیئت مدیره، شکست 6-1 یکشنبه مقابل نیوکاسل را “کاملا غیرقابل قبول” توصیف کرد، برکنار کرد. استلینی که تنها ماه گذشته پس از ترک باشگاه، آنتونیو کونته، سرمربی سابقش، هدایت این تیم را برعهده گرفت، بلافاصله جای خود را به رایان میسون خواهد داد. دستیار بلندمدت کونته تنها یکی از چهار بازی خود را به دست آورد و ضربه مهلکی به شانس اسپرز برای حضور در لیگ قهرمانان اروپا در فصل آینده وارد کرد.

تاتنهام همچنان در رده پنجم لیگ برتر قرار دارد، اما شش امتیاز با چهار تیم برتر فاصله دارد و حداقل یک بازی بیشتر از تیم های بالای خود انجام داده است.

یک فصل سخت در سنت جیمز پارک به اوج خود رسید زیرا اسپرز تنها پس از 21 دقیقه 5-0 شکست خورد.

لوی در بیانیه باشگاه گفت: عملکرد یکشنبه مقابل نیوکاسل کاملا غیرقابل قبول بود.

کریستیان نقش فعلی خود را به همراه کادر مربیگری خود ترک خواهد کرد. کریستیان در مرحله سختی از فصل ما وارد میدان شد و می‌خواهم از او به خاطر رفتار حرفه‌ای او و کادر مربیگری‌اش در چنین دوران چالشی تشکر کنم.

با این حال، تصمیم به جایگزینی کونته با یکی از اعضای کادر پشتیبان خود در وهله اول، انتقادات بیشتری را از سوی طرفداران لوی باز کرده است.

لوی افزود: «ما می‌توانیم دلایل زیادی را بررسی کنیم که چرا این اتفاق افتاد و در حالی که من، هیئت مدیره، مربیان و بازیکنان همه باید مسئولیت جمعی را بپذیرند، در نهایت مسئولیت با من است.»

پست های جدید  مصدومیت - ضربه لیورپول به ثبت رکورد ، آرسنال 10 نفره لیدز را نگه دارد

“من امروز با کمیته بازیکنان ملاقات کردم – تیم مصمم است که برای اطمینان از قوی ترین پایان ممکن در فصل گرد هم جمع شود. همه ما واضح هستیم که باید نمایش هایی ارائه دهیم که حمایت شگفت انگیز شما را جلب کند.”

میسون که در پایان فصل 2020/21 نیز هدایت این تیم را برعهده گرفت، در دیدار روز پنجشنبه در خانه منچستریونایتد در میدان خواهد بود.

پس از اینکه فصل گذشته تحت هدایت کونته در رده چهارم قرار گرفت، امیدها زیاد بود که تاتنهام بتواند حتی بهتر از این فصل پیش برود زیرا سرمربی سابق چلسی با خریدهای جدید بیش از 100 میلیون پوند (124 میلیون دلار) مسلح شده بود.

اما پس از تنها یک شکست در 10 بازی ابتدایی لیگ، اسپرز در 10 بازی از 22 بازی اخیر خود شکست خورده است.

فریاد حیرت‌انگیز کونته که انگشت اتهام را به ناتوانی بازیکنانش در عملکرد تحت فشار نشان می‌داد، به دوران سرمربیگری ایتالیایی پایان داد.

اما همه چیز در دوران استلینی بهبود نیافت زیرا اسپرز در مقابل اورتون که در خطر سقوط بود، یک گل و یک بازیکن برتری به ثمر رساند تا 1-1 مساوی کند و قبل از سقوط در نیوکاسل، 3-2 در خانه به بورنموث باخت.

وضعیت ناخوشایند تاتنهام سوالاتی را در مورد آینده هری کین، ستاره مهاجم این تیم ایجاد کرده است.

کاپیتان تیم ملی انگلیس تنها یک سال از قراردادش باقی مانده است و مورد توجه بایرن مونیخ و منچستریونایتد قرار گرفته است.

فابیو پاراتیچی، مدیر عامل باشگاه فوتبال نیز هفته گذشته پس از از دست دادن درخواست تجدیدنظر خود در مورد محرومیت جهانی 30 ماهه از انجام وظیفه، استعفا داد.

پست های جدید  قیمت لوازم خانگی - خرید لوازم خانگی اقساطی با بهترین قیمت

پاراتیچی در ماه ژانویه توسط فدراسیون فوتبال ایتالیا (FIGC) پس از اینکه باشگاه سابقش یوونتوس به اتهام حسابداری نادرست مجرم شناخته شد، محروم شد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله