“بگذارید نبرد خود را بجنگند”: سوراو گانگولی در اعتراضات مداوم کشتی گیران

سوراو گانگولی کاپیتان سابق تیم کریکت هند نظر خود را در مورد اعتراضات جاری کشتی گیران در دهلی نو بیان کرد و گفت که این وضعیت باید حل شود اما از اظهار نظر بیشتر در مورد این موضوع بدون اطلاع بیشتر خودداری کرد. کشتی گیرانی که در پایتخت تظاهرات می کنند، اتهامات آزار جنسی را علیه بریج بوشان شاران سینگ، رئیس فدراسیون کشتی هند (WFI) مطرح کرده اند. آنها خواستار اقدام جنایی علیه بریج بوشان، نماینده BJP از اوتار پرادش، به اتهام آزار و اذیت جنسی و ارعاب هفت کشتی گیر زن، که یکی از آنها خردسال است، شده اند.

«اجازه دهید آنها در نبرد خود بجنگند. نمی دانم آنجا چه خبر است، فقط در روزنامه ها خواندم. در دنیای ورزش، یک چیز را متوجه شدم که شما در مورد چیزهایی صحبت نمی کنید که اطلاعات کاملی در مورد آنها ندارید.

بنابراین، امیدوارم حل شود. کشتی گیران مدال های زیادی کسب کرده اند و افتخاراتی را برای کشور به ارمغان آورده اند. امیدواریم این موضوع حل شود.»

کشتی گیران از 3 فروردین به اعتراض نشسته اند.

با این حال، دادگاه عالی رسیدگی به ادعای سه کشتی گیر زن را که اتهامات آزار و اذیت جنسی را علیه بریج بوشان مطرح کرده بودند، خاتمه داد و خاطرنشان کرد که FIR ها ثبت شده اند و به هفت شاکی امنیت کافی ارائه شده است.

پست های جدید  فینال لیگ برتر 2020 هند ، بومی های هند و بمبئی مقابل دهلی پایتخت ، ماساچوست و دی سی: آمار مسابقه سر به سر

ساکشی مالک دارنده مدال برنز المپیک ریو گفت: ما به حکم دادگاه عالی احترام می گذاریم، اعتراض ادامه خواهد داشت.

او افزود: «حکم دیوان عالی عقب‌نشینی نیست، در این مورد هر کاری که می‌توانست انجام داد».

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله