بولرهای هندی پیش از فینال WTC در برابر استرالیا بر روی حجم کاری ساختمان تمرکز می کنند

تیم کریکت هند بر روی ایجاد حجم کار برای بولرها تمرکز کرده است، که در مسابقات IPL، پیش از فینال مسابقات جهانی تست در برابر استرالیا که از 7 ژوئن در The Oval آغاز می شود، فعالیت گسترده ای داشتند. در بخش بولینگ، در حالی که بازیکنانی مانند محمد سراج، شاردول تاکور، آکشار پاتل، جایدو اونادکات و اومش یاداو بخشی از اولین دسته ای بودند که به انگلیس سفر کردند، خروج محمد شامی پیشگام به تعویق افتاد زیرا فینال IPL یکشنبه گذشته در احمدآباد برگزار شد. پس از باران بی وقفه به روز ذخیره منتقل شد. ویرات کوهلی، بازیکن میانی، نیز از جمله بازیکنانی بود که در اولین دسته همراه با کادر مربیگری راهول دراوید، این تیم را ترک کردند.

کوهلی روز دوشنبه به همراه چتشوار پوجارا به اردو ملحق شد، که در انگلستان به تیم پیوسته بود، زیرا او مشغول بازی در مسابقات قهرمانی کانتی برای ساسکس بود.

انتظار می رود که تیم هندی قبل از فینال بزرگ چند جلسه تمرینی در باشگاه کریکت قلعه آروندل در ساسکس داشته باشد.

“آماده سازی تا کنون خوب بوده است. مرحله اولیه برای سهولت در جلسه تمرین بود، اما دو جلسه آخر بسیار خوشحال کننده بود – من فکر می کنم ما کمی آنها را تحت فشار قرار دادیم. فقط کمی حجم کار را برای بول داران اضافه کردیم، فقط به نوعی آنها را برای مسابقه آزمایشی آماده می کنیم.”

“(ما) از شرایط راضی هستیم، فکر می کنم زمین دوست داشتنی است، چیزی که می توان انتظار داشت. ما باید به (زمانی) بازی در انگلیس عادت کنیم.”

تی دیلیپ، مربی زمین‌بازی هند گفت که تمرکز بر روی گرفتن نزدیک است زیرا بخش دویدن تمرین تناسب اندام در IPL پوشش داده شده است.

“بازیکنان از یک IPL آمده اند، بنابراین یک چیز کلیدی که ما باید از آن مراقبت کنیم حجم کار، میزان دوندگی و مراقبت آنها بود.

چیزی که ما فهمیدیم و از آن نتیجه گرفتیم این است که چیزهایی (مثل) زمین شناسی در IPL پوشش داده شده است، بنابراین تمرکز در اینجا بیشتر روی حجم گرفتن بود، به خصوص زمانی که شما در مورد گرفتن از نزدیک، گرفتن لغزش و لغزش صحبت می کنید. صیدهای مسطح. اینها صیدهایی هستند که ما تمایل داریم حجم آنها را افزایش دهیم.”

Mhambrey گفت در حالی که بول کاران در روزهای منتهی به فینال WTC کمی استراحت خواهند کرد، گروه مصمم است حداکثر سود را از جلسات تمرینی کسب کند.

ما اکنون دو جلسه دیگر داریم، می‌خواهیم در چند جلسه به خصوص با بولرها هماهنگ شویم. یک روز قبل از مسابقه تست، همه ما یک گزینه آسان‌تر داریم، گزینه بولرها این است که آن‌ها خاموش شوند و شاید یکی باشد. یا دو جلسه قبل از آن

او گفت: «اگر به آن نگاه کنید، ما سه جلسه با کیفیت داریم که می‌توانیم آن‌ها را وارد کنیم و سعی کنیم از هر جلسه‌ای که داریم بهترین نتیجه را بگیریم.

ویکرام راتور، مربی تیم ملی هند گفت که تمرکز بر روی تطبیق با طولانی‌ترین فرمت نیز خواهد بود.

او گفت: “همه آنها کریکت زیادی بازی کرده‌اند. هر زمانی که می‌رسیم، این مربوط به سازگاری با فرمت متفاوت، عادت کردن به بازی با توپ قرمز و چند جلسه و عادت کردن به فرمت است.” PTI DDV AH AH

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله