بورد کریکت پاکستان ممکن است جام آسیا را به دلیل انتقال احتمالی به سریلانکا تحریم کند: گزارش

تصویر فایل مسابقه کریکت هند و پاکستان.© AFP

مقامات کریکت پاکستان با انتقال جام آسیایی امسال به سریلانکا مخالفت کرده اند و در صورت عدم پذیرش پیشنهاد آنها توسط شورای کریکت آسیا، به طور جدی در حال تحریم مسابقات منطقه ای هستند. نجم ستی، رئیس هیئت کریکت پاکستان روز سه شنبه با مقامات شورای کریکت آسیا در دبی دیدار کرد و با انتقال جام آسیا به سریلانکا به جای برگزاری آن در امارات مخالفت کرد.

ستی تاکید کرده است که ACC باید برنامه پیشنهادی مدل هیبریدی اصلاح شده پاکستان برای جام آسیا را بپذیرد و اگر اکثریت اعضا مایلند آن را در جای دیگری داشته باشند، باید مانند سال 2018 و 2022 در امارات متحده عربی برگزار شود. ستی نگرانی های BCCI را نادیده گرفت. یکی از منابع موثق در PCB گفت، به ACC منتقل کرد که برای بازی در امارات در سپتامبر بسیار گرم است، با اشاره به امروز که BCCI IPL خود را در ماه سپتامبر تا نوامبر 2020 در امارات برگزار کرده است.

او فاش کرد: «می توانم به شما بگویم که ستی تا این حد برنامه مدل هیبریدی جدیدی را به ACC برده است و این پیشنهادی است که آنها اکنون نباید رد کنند.

این منبع گفت PCB از شنیدن اینکه هیئت مدیره سریلانکا با پشتیبانی درب پشتی BCCI به ACC گفته است که می‌خواهد امسال جام آسیا را میزبانی کند، متعجب شد.

این امر تعجب آور بود زیرا پیش از این در آخرین نشست هیئت مدیره ACC در ماه فوریه، پاکستان، بنگلادش و افغانستان پیشنهاد لانکا را رد کردند و توافق شد که پاکستان میزبان باقی بماند. ستی قبل از عزیمت به دبی به مقامات خود گفته بود در صورتی که مسابقات قاره ای در این کشور برگزار نشود، امسال در پنجره جام ملت های آسیا در پاکستان یک رویداد 3 تا 4 کشوری در پاکستان برگزار کنند.

پست های جدید  سدیم لوریل اتر سولفات

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله