“به ما صدمه نزنید…”: هاربهاجان سینگ در مورد آینده ام اس دونی موضع قاطعانه ای اتخاذ می کند

MS Dhoni هنوز برنامه های خود را برای آینده تایید نکرده است© BCCI/Sportzpics

حتی در سن 41 سالگی، یک حس غیرقابل پیش بینی در مورد آینده MS Dhoni وجود دارد. اگرچه بارها و بارها از کاپیتان چنای سوپر کینگز این سوال بزرگ پرسیده شده است، اما او از افشای این سوال که قصد دارد در میان صحبت های دوران بازنشستگی به کدام سمت برود، خودداری کرده است. هنوز کسانی هستند که معتقدند این بازیکن کهنه کار در فصل بعد برای CSK به بازی خود ادامه خواهد داد، کسانی هم هستند که معتقدند زمان حرکت تالا به مرحله بعدی فرا رسیده است.

هاربهاجان سینگ، در گفتگو با ستاره اسپورت، نظر خود را در مورد صحبت های پیرامون آینده دونی در IPL به اشتراک گذاشت. توربناتور از کاپیتان سابق هند خواست که “احساسات هواداران را جریحه دار نکند” و به بازی برای CSK ادامه دهد.

“MS Dhoni زمان را متوقف کرده است. او هنوز همان dhoni قدیمی به نظر می رسد. او آن ضربات بزرگ را می زند، آن تک آهنگ ها را می گیرد. اگرچه با تمام سرعت خود نمی دود، اما با خیال راحت به آن شش ها ضربه می زند و هنوز با خفاش خطرناک به نظر می رسد. به احساسات ما آسیب نرسانید. شما باید به بازی ادامه دهید.”

هاربهاجان از روشی که Dhoni در این فصل “سر و صدا را بسته است” ستایش کرد، و با خفاش صحنه های زیبا را تولید کرد، به CSK کمک کرد تا به اوج خود در این فصل برسد و حتی بازیکنانی مانند Ajinkya Rahane را برای یافتن بهترین فرم خود تشویق کرد.

“زمانی که بازیکنی به پایان دوران حرفه ای خود نزدیک می شود صداهای زیادی به گوش می رسد. MS Dhoni سر و صدا را به خوبی خاموش کرد و تیمش را به آرامی در این فصل هدایت کرد. او به CSK کمک کرد تا در جستجوی دو مقام برتر باقی بماند. اینطور نیست. فقط کاپیتانی او، و همچنین استراتژی های درون زمینی که او انجام داده است به CSK کمک کرده تا عملکرد خوبی داشته باشد. او چندین حرکت هوشمندانه در مسابقات انجام داد. رهانه نمونه کاملی از این است که چگونه یک بازیکن خود را تحت یک کاپیتان خوب احیا می کند.”

CSK Dhoni در مرحله بعدی قرار است در IPL به مصاف Kolkata Knight Riders برود. یک پیروزی صعود آنها به دور بعدی را تایید می کند.

موضوعات ذکر شده در این مقاله