“به آنچه هر کسی می گوید اهمیت نده چون…”: ویرات کوهلی پس از شکست رکورد-برابر ششمین تن IPL

ویرات کوهلی، ستاره رویال چلنجرز بنگلور، ستاره تیم رویال چلنجرز بنگلور، صد بازیکن باشکوه زیر کمربند خود برای قرار دادن تیمش در رقابت های پلی آف، روز پنجشنبه گفت که “برایش مهم نیست که کسی در بیرون چه می گوید” در مورد میزان ضربه نه چندان عالی او در IPL. کوهلی دقیقاً 100 توپ از 63 توپ زد و 172 دوش را با کاپیتان فاف دو پلسیس (71) به اشتراک گذاشت تا به RCB کمک کند تا هدف 187 را با چهار توپ برای پیروزی در هشت ویکت مقابل سان رایزرز حیدرآباد تعقیب کند.

“من هرگز به اعداد گذشته نگاه نمی‌کنم. قبلاً خودم را تحت استرس زیادی قرار داده بودم. داشتم به پسرها می‌گفتم – نگاهی که به من به عنوان یک بازیکن IPL نیز می‌شود مانند “آره، او خوب است، ضربه‌های کمی خورده است”. کهلی در جلسه ارائه پس از مسابقه در پاسخ به سوالی که از او پرسیده شد، گفت: گاهی اوقات به خودم اعتبار کافی نمی دهم زیرا قبلاً خودم را تحت فشار زیادی قرار می دهم. در مورد رکورد نه چندان عالی او در برابر SRH.

وقتی خودتان در آن موقعیت هستید، می‌دانید که چگونه بازی‌های کریکت را برنده شوید. من این کار را برای مدت طولانی انجام داده‌ام، اینطور نیست که وقتی بازی می‌کنم بازی‌های تیمم را برنده نمی‌شوم. من به آن افتخار می‌کنم. کوهی که به عنوان بهترین بازیکن مسابقه انتخاب شد، گفت: با توجه به شرایط بازی کنیم.

کوهلی که اغلب به دلیل کاهش سرعت در اوورهای میانی مورد انتقاد قرار گرفته است، گفت که می خواهد به تکنیک خود وفادار بماند و از زدن شوت های فانتزی خودداری کند.

“من هرگز کسی نبودم که این همه شوت فانتزی بازی کند. ما باید 12 ماه از سال را بازی کنیم. برای من، بازی کردن شوت های فانتزی و پرتاب کردن ویکت دور نیست. این تست کریکت است (که بعد از IPL بالا می آید) من باید به تکنیک خود وفادار بمانم و راه هایی برای پیروزی در بازی ها برای تیمم پیدا کنم.

“با توجه به بزرگی بازی کاملاً خاص است. فکر کردم که SRH امتیاز بسیار خوبی گرفت. توپ نیز چنگ می‌زد. فاف در سطح متفاوتی قرار داشت. من چند بازی آرام داشته‌ام. نحوه ضربه زدن من به تور نبود. به وسط منتقل نمی شود.” کوهلی در پاسخ به این سوال که راز اجرای اینقدر خوب او و دو پلسیس به عنوان یک جفت چیست، به شوخی گفت: “فکر می کنم این خالکوبی است.” “بسیار شبیه نحوه برخورد من و AB با هم. حس خوبی از اینکه ما (او و دو پلسیس) کجا هستیم و چگونه بازی را به جلو ببریم وجود دارد. این یک انتقال زیبا برای ما بود که برای RCB در اوج گرد هم آمدیم و یک بازی را ایجاد کردیم. تأثیر.” کهلی در مورد حمایت تماشاگران از RCB حتی اگر یک بازی خارج از خانه باشد، گفت: “خوشا و سپاسگزارم از حمایت. من به فاف گفتم که مثل یک بازی خانگی بود، تشویق کردن برای RCB و همچنین نام من را. من احساس می کنم شما می توانید. این را ایجاد کن. من کسی را مجبور نکرده‌ام که از من حمایت کند. این موقعیت شگفت‌انگیزی است که می‌توانی برای افراد زیادی شادی ایجاد کنی.» دو پلسیس گفت که تیمش با چوب و توپ بالینی بود.

تعقیب و گریز شگفت‌انگیز. ما احساس می‌کردیم که یک ویکت خوب بود و با وجود کلاسن، 200 امتیاز بود.

“ما امروز و بازی گذشته توپ را با چماق بالینی کردیم. من و کهلی به خوبی یکدیگر را تکمیل می کنیم، به نواحی مختلف ضربه می زنیم و همبازی های خوبی در داخل و خارج از زمین هستیم که برای ما مفید است.

“برداشتن شتاب به خانه کلیدی است. شرایط خارج از خانه سخت است. چیناسوامی برای یک بازی دیگر که باید برنده شویم، شگفت انگیز خواهد بود.”

موضوعات ذکر شده در این مقاله