به‌روزرسانی‌های امتیاز زنده SRH در مقابل DC، IPL 2023: نبرد برای بقا در حالی که پایتخت‌های دهلی دیوید وارنر با SunRisers حیدرآباد روبرو می‌شوند

به روز رسانی SRH در مقابل DC Live: کاپیتان دی سی دیوید وارنر و کاپیتان SRH آیدن مارکرام© BCCI


SRH در مقابل DC، IPL 2023، به‌روزرسانی‌های زنده: Sunrisers Hyderabad در بازی IPL 2023 خود در روز دوشنبه در ورزشگاه بین المللی راجیو گاندی حیدرآباد به مصاف دهلی کپیتالز خواهد رفت. پایتخت نشینان فصل سختی را تاکنون پشت سر گذاشته اند. آنها در تمام بخش ها با مشکل مواجه شده اند و در نتیجه پنج بازی را در تروت باختند. با این حال، دیوید وارنر و سربازانش در نهایت موفق شدند اولین پیروزی خود را به دست آورند، زیرا روز پنجشنبه راه خود را برای پیروزی چهار ویکت مقابل Kolkata Knight Riders از دست دادند. از سوی دیگر، SRH پس از اینکه به نظر می رسید کمپین آنها شروع به کار کرده است، به شکست های متوالی سقوط کرده است. آنها در حال حاضر با چهار امتیاز از شش بازی در رده ماقبل آخر جدول قرار دارند. (کارت امتیازی زنده) (جدول امتیازات IPL 2023)

به‌روزرسانی‌های زنده IPL 2023 از مسابقه بین SRH و DC، مستقیماً از حیدرآباد: • 16:45 (IST)

  SRH در مقابل DC، امتیاز زنده: ضربه زدن ضعیف از SRH

  ارتش نارنجی روی کاغذ خوب به نظر می رسید اما ضربه زدن آنها باعث شکست آنها شد. ضربات آنها در دو بازی قبلی که شکست خورده اند نه توانسته اند تعقیب کنند و نه مجموع خوبی کسب کرده اند. با تعداد زیادی برنده مسابقه در کنار، آنها امیدوارند که کمپین خود را به مسیر خود بازگردانند.

 • 16:43 (IST)

  SRH در مقابل DC، امتیاز زنده: شکست های پشت سر هم SRH

  سان‌رایزرز حیدرآباد پس از اینکه به نظر می‌رسید کمپین آنها شروع به کار کرده است به شکست‌های پیاپی سقوط کرده‌اند. آنها در حال حاضر با چهار امتیاز از شش بازی در رده ماقبل آخر جدول قرار دارند.

 • 16:42 (IST)

  SRH vs DC، Live Score: بازگشت قابل توجه ایشانت شارما

  ایشانت شارما کهنه کار در اولین بازی خود در این فصل، طلسم درخشانی را انجام داد و زمان را به عقب برگرداند. او با دقت توپ می زد و حرکتی به سمت داخل ایجاد می کرد تا اولین برد تیم را رقم بزند. ایشانت به خوبی توسط بقیه بولرهای دهلی تکمیل شد، که تا کنون ضعیف بودند.

 • 16:41 (IST)

  SRH vs DC، Live Score: Onus on Pandey و Axar

  در حالی که ضربه‌زنان جوان هندی با مشکل مواجه می‌شوند، این مسئولیت نیز بر عهده مانیش پاندی، یک مبارز باتجربه است، تا مسئولانه‌تر در وسط ضربه بزند تا آکسار این آزادی را داشته باشد که تا پایان بازی، شوت‌های بزرگ را بازی کند.

 • 16:40 (IST)

  SRH vs DC، نت زنده: اجرای اسفناک میچل مارش

  مارش، بازیکن همه کاره استرالیایی نیز با خفاش، دو اردک در چهار بازی و امتیاز بالای چهار را به نمایش گذاشته است. او با توپ هم خوب عمل نکرده است و باید دید که آیا مدیریت به او ادامه می دهد یا به افرادی مانند رومن پاول و ریلی روسوو فرصت دیگری داده می شود.

 • 16:38 (IST)

  SRH vs DC، Live Score: شکست دائمی Prithvi Shaw

  انتظارات زیادی از پریتوی شاو و میچل مارش می رفت، اما این دو تا اینجای فصل ناامید شده اند. نمرات 12، 7، 0، 15، 0 و 13 در 6 بازی، ناتوانی شاو در تکل سرعت و چرخش را برجسته کرده است و راه حل سریع بعید است.

 • 16:37 (IST)

  SRH در مقابل DC، امتیاز زنده: برد آهسته در برابر KKR

  واحد بولینگ دست به کار شد و یک نمایشگر خیره کننده برای محدود کردن KKR به 127 ایجاد کرد، اما ضربات دهلی، که کاپیتان وارنر و معاون آکسار پاتل را منع کردند، یک بار دیگر شکست خوردند، زیرا میزبانان به شدت به پیروزی رسیدند.

 • 16:36 (IST)

  SRH در مقابل DC، امتیاز زنده: اولین برد DC در IPL 2023

  پایتخت نشینان فصل سختی را تاکنون پشت سر گذاشته اند. آنها در تمام بخش ها با مشکل مواجه شده اند و در نتیجه پنج بازی را در تروت باختند. با این حال، دیوید وارنر و سربازانش در نهایت موفق شدند اولین پیروزی خود را به دست آورند، زیرا روز پنجشنبه راه خود را برای پیروزی چهار ویکت مقابل Kolkata Knight Riders از دست دادند.

 • 16:25 (IST)

  SRH vs DC، امتیاز زنده: سلام

  سلام و به پوشش زنده ما از مسابقه IPL 2023 بین Sunrisers Hyderabad و Delhi Capitals، مستقیماً از استادیوم بین المللی راجیو گاندی، حیدرآباد خوش آمدید. منتظر همه به روز رسانی های زنده باشید.

پست های جدید  فروش انواع دستگیره درب ورودی آپارتمانی + بهترین قیمت

موضوعات ذکر شده در این مقاله