به‌روزرسانی‌های امتیاز زنده RR در مقابل RCB، IPL 2023: RCB، RR مربع خاموش در برخورد بالقوه تعیین‌کننده فصل

به روز رسانی زنده RR در مقابل RCB: RR در مقابل RCB قرار می گیرد© BCCI


RR در مقابل RCB، IPL 2023، به‌روزرسانی‌های زنده: راجستان رویالز در مسابقه IPL 2023 خود در روز یکشنبه در استادیوم ساوای منسینگ در جیپور به مصاف رویال چلنجرز بنگلور خواهد رفت. این نوید می دهد که تقابل بین دو ضربه زن تاثیرگذار این نسخه در یاشاسوی جیسوال جوان و کهنه کار فاف دو پلسیس باشد. RCB همچنین به دنبال این است که از هت تریک شکست ها جلوگیری کند، زیرا در دو بازی اخیر خود مقابل هندی های بمبئی و پایتخت های دهلی عقب مانده شکست خورده است. از سوی دیگر، رویالز با پیروزی جامع 9 ویکت مقابل کلکته نایت رایدرز در روز پنجشنبه پس از سه شکست متوالی به مسیرهای پیروزی بازگشت. (کارت امتیازی زنده | جدول امتیازات IPL 2023)

در اینجا به‌روزرسانی‌های زنده از مسابقه RR vs RCB، IPL 2023، مستقیماً از جیپور آمده است: • 12:53 (IST)

  RR در مقابل RCB، امتیاز زنده: پیروزی بزرگ RR بر KKR

  از سوی دیگر، سلطنتی‌ها با پیروزی جامع 9 ویکت مقابل کلکته نایت رایدرز در روز پنج‌شنبه پس از سه شکست متوالی، با 47 توپ 98 جیسوال و 48 گل سانجو سامسون توسط کاپیتان سانجو سامسون در حالی که 150 گل را تعقیب می‌کردند، به مسیرهای پیروزی بازگشتند. هدف را اجرا کن

 • 12:47 (IST)

  RR vs RCB, Live Score: فرم کشنده سراج

  محمد سراج پیشتاز RCB در بخش بولینگ بوده و با 15 ویکت از 11 بازی به عنوان موفق ترین بولر برای این تیم ظاهر شده است. اما سراج به حمایت افرادی مانند جاش هازلوود، وانیندو هاسارانگا، هارشال پاتل و ویجیکومار ویشاک نیاز دارد تا RR را مهار کند.

 • 12:44 (IST)

  RR در مقابل RCB، امتیاز زنده: ترتیب ضعیف RCB

  گلن ماکسول استرالیایی، اخیراً فرم خوبی را با خفاش برای RCB نشان داده است، اما او به دنبال حمایت بیشتر از سوی ماهیپال لومرور، آنوج روات و دینش کارتیک است.

 • 12:43 (IST)

  RR در مقابل RCB، امتیاز زنده: ترتیب ضربه زدن قوی RCB

  در حالی که دو پلسیس تا کنون در طول مسابقات با خفاش سازگار بوده است، Virat Kohli در تکه‌ها درخشیده است و RCB برای شروع خوب به هر دوی خفاش‌ها نیاز دارد تا در بالا شلیک کنند.

 • 12:41 (IST)

  RR در مقابل RCB، امتیاز زنده: شکست های پشت سر هم RCB

  RCB همچنین به دنبال این است که از هت تریک شکست ها جلوگیری کند، زیرا در دو بازی اخیر خود مقابل هندی های بمبئی و پایتخت های دهلی عقب مانده شکست خورده است.

 • 12:33 (IST)

  RR vs RCB، Live Score: نبرد سخت بین Faf و Jaiswal

  هر دو یاشاسوی جیسوال و فاف دو پلسیس در فرم درخشانی هستند و تا کنون دو دونده برتر مسابقات هستند. در حالی که دو پلسیس با 576 دوش از 11 اینینگ، شامل 6 نیم قرن و بهترین 84، در رتبه دوم جدول امتیازدهی قرار دارد، جیسوال با 575 دوش از 12 ضربه که شامل چهار ناک 50 و 124 ران است، در رتبه دوم قرار دارد.

 • 12:24 (IST)

  RR vs RCB، امتیاز زنده: سلام

  سلام و به پوشش زنده ما از مسابقه IPL 2023 بین راجستان رویالز و رویال چلنجرز بنگلور، مستقیماً از استادیوم ساوای منسینگ در جیپور خوش آمدید. منتظر همه به روز رسانی های زنده باشید.

موضوعات ذکر شده در این مقاله