به‌روزرسانی‌های امتیاز زنده MI vs GT، IPL 2023: Boosted By Batting Brilliance، هندی‌های بمبئی میزبان تایتان‌های گجرات هستند

به‌روزرسانی‌های زنده MI و GT: هندی‌های بمبئی میزبان گجرات تایتان‌ها در یک مسابقه مهم IPL 2023 هستند.© BCCI


MI vs GT Live Updates، IPL 2023: هندی‌های بمبئی روز جمعه در ورزشگاه Wankhede در مسابقه شماره 57 IPL 2023 به مصاف تیم‌های برتر جدول و مدافع عنوان قهرمانی گجرات تایتانز می‌روند. برندگان پنج دوره IPL کمی شتاب به دست آورده اند زیرا در حال حاضر در جایگاه چهارم جدول امتیازات قرار دارند. ضربات MI علیرغم تلاش کاپیتان روهیت شارما بسیار درخشان بوده است، در حالی که بولینگ آنها در غیاب Jofra Archer و Jasprit Bumrah واقعا ضعیف بوده است. از سوی دیگر، GT به رهبری هاردیک پاندیا در صدر جدول امتیازی است و آنها به دنبال تثبیت جایگاه با یک برد هستند. (کارت امتیاز زنده | جدول امتیازات IPL 2023)

در اینجا امتیاز زنده و به‌روزرسانی‌های مسابقه IPL 2023 بین MI و GT، مستقیماً از استادیوم Wankhede، بمبئی آمده است: • 17:38 (IST)

  MI vs GT Live: MI در یک بازی حیاتی با GT روبرو می شود

  توپ 83 35 سوریاکومار یاداو و پنجاه توپ دوم نهال وادهرا در فصل باعث شد تا MI یک پیروزی مقتدرانه را بر RCB به ارمغان بیاورد، اما میزبانان می دانند که نمی توانند در مقابل GT قدرتمند، که تقریباً بدون چالش در اوج نشسته اند، لغزشی را تحمل کنند. اگر MI موفق به پیروزی در بازی شود، شانس پلی آف خود را واقعا قوی خواهد کرد.

 • 17:22 (IST)

  MI در مقابل GT Live: بولینگ همچنان یک نگرانی برای MI است

  مشکل سرخپوستان بمبئی در سال جاری به فرم روهیت شارما یا عدم حضور جاسپیت بومرا یا جوفرا آرچر محدود نمی شود، بلکه بولینگ آنها که چهار مجموع متوالی بالای 200 را واگذار کرده است، و تقریباً در برابر RCB دوباره این کار را انجام داده است. در سه بازی اخیر در اینجا، تیم‌های حریف امتیازات 214/8، 212/7 و 199/6 را افزایش داده‌اند و از یک ویکت تخت و شرایط ضربه‌زنی عالی نهایت استفاده را می‌برند – چیزی که GT نیز می‌خواهد آن را هدف قرار دهد.

 • 17:05 (IST)

  MI vs GT Live: درخشش ضربتی سرخپوستان بمبئی

  MI در بازی قبلی IPL خود از RCB پیشی گرفت. نحوه کوبیدن آنها به تیم – تعقیب 200 نفر در 17 اور – بار دیگر نشان داد که ضربات آنها چقدر موفقیت آمیز بوده است، حتی اگر برای دومین بازی متوالی آنها ترتیب را تغییر دادند تا نرخ خالص دویدن خود را بالا ببرند. علیرغم اینکه روهیت شارما یک وصله لاغر با خفاش را تحمل می کند، ضربه زدن MI در استادیوم وانکهده تقریباً غیرقابل توقف بوده است.

 • 16:48 (IST)

  MI vs GT Live: چالش بزرگی در انتظار سرخپوستان بمبئی است

  یک سرخپوست خوش‌بین بمبئی احتمالاً در یک مسابقه حیاتی لیگ برتر هند در روز جمعه در استادیوم Wankhede توسط تیم‌های برتر جدول و مدافع عنوان قهرمانی گجرات تایتانز آزمایش خواهد شد. برای اولین بار در این IPL، برنده پنج بار MI امیدوارکننده به نظر می رسد زیرا با برتری شش ویکت رویال چلنجرز بنگلور در ورزشگاه Wankhede به رده سوم جدول امتیازی صعود کرد.

 • 16:26 (IST)

  خوش آمدید بچه ها

  سلام به همه، به وبلاگ زنده مسابقه شماره 57 IPL 2023 خوش آمدید. سرخپوستان بمبئی امشب در ورزشگاه Wankhede میزبان گجرات تایتانز هستند. برای دریافت امتیاز زنده و به‌روزرسانی‌های مربوط به بازی در ارتباط باشید.

موضوعات ذکر شده در این مقاله