به‌روزرسانی‌های امتیاز زنده MI در مقابل RCB، IPL 2023: Spotlight on Rohit As MI Face RCB In Battle Of Survival

به روز رسانی زنده MI در مقابل RCB: MI برای رویارویی با RCB© BCCI


MI در مقابل RCB، IPL 2023، به‌روزرسانی‌های زنده: هندی‌های بمبئی روز سه‌شنبه در ورزشگاه Wankhede بمبئی در مسابقه IPL 2023 به مصاف رویال چلنجرز بنگلور خواهند رفت. با تشدید رقابت برای پلی آف، فرم کاپیتان روهیت شارما با چوب و بولینگ در اورهای مرگ نگرانی بزرگی برای میزبان خواهد بود. برای صعود سرخپوستان بمبئی که در رده ششم قرار دارند در جدول امتیازات، ضروری است که بهترین ضربات آنها در ترکیب بازی کند. از سوی دیگر، RCB امیدوار است که ترویکای ویرات کوهلی، فاف دو پلسیس و گلن ماکسول در صدر قرار گیرد، زیرا هر زمان که آنها به طور جمعی این کار را انجام داده اند، تیم عمدتاً در سمت راست نتایج قرار گرفته است. (کارت امتیازی زنده | جدول امتیازات IPL 2023)

در اینجا به‌روزرسانی‌های زنده از مسابقه IPL 2023 بین MI و RCB، مستقیماً از استادیوم Wankhede آمده است: • 17:24 (IST)

  MI در مقابل RCB، امتیاز زنده: حمله با سرعت قوی

  حضور جاش هزلوود در بازی بولینگ RCB با هدایت محمد سراج، با 15 ویکت در 10 مسابقه تا کنون، یک ضربه در بازو ایجاد کرده است.

 • 17:24 (IST)

  MI در مقابل RCB، امتیاز زنده: ترتیب ضعیف RCB

  اما باید دید که آیا RCB به غیر از سه بزرگ، که تا کنون در IPL کارهای سنگین را انجام داده‌اند، تعداد بیشتری در قفسه ضربه‌زنی خود دارند یا خیر. دینش کارتیک در این فصل با خفاش شکست خورده است و RCB نیز در ردیف پایین و میانی خود یک ضربه زن بزرگ ندارد.

 • 17:23 (IST)

  MI vs RCB، امتیاز زنده: فرم تاول‌آمیز Faf du Plessis

  با 511 دوش، Faf Du Plessis تنها ضربه‌ای در این فصل است که از مرز 500 دویدن عبور کرده است و RCB امیدوار است که کاپیتان آنها با سایرین در یدک‌کش به مجموع بزرگی برسد، اگر آنها ابتدا ضربه بزنند.

 • 17:20 (IST)

  MI در مقابل RCB، امتیاز زنده: باخت RCB مقابل DC

  ماهیپال لومرور در برابر دهلی کپیتالز 54 با کیفیت را به ثمر رساند اما ضربه او کافی نبود زیرا RCB متحمل شکست شوکه شد که آنها را با 5 پیروزی و همین تعداد شکست در 10 مسابقه در رده پنجم جدول امتیازی نگه داشت.

 • 17:19 (IST)

  MI در مقابل RCB، امتیاز زنده: وابستگی RCB به سفارش بالا

  RCB امیدوار است که ترویکای ویرات کوهلی، فاف دو پلسیس و گلن ماکسول در صدر قرار گیرد، زیرا هر زمان که آنها به طور جمعی این کار را انجام داده اند، تیم عمدتاً در سمت راست نتایج قرار گرفته است.

 • 16:30 (IST)

  MI در مقابل RCB، امتیاز زنده: نگرانی های بولینگ برای MI

  در همان زمان، سرخپوستان بمبئی نیز نگران مرگ خود نسبت به بولینگ خواهند بود، زیرا در اولین بازی بولینگ، چهار مجموع متوالی بیش از 200 گل دریافت کردند، که دو مورد از آنها روی عرشه‌های مسطح در ورزشگاه Wankhede ثبت شد.

 • 16:20 (IST)

  MI در مقابل RCB، امتیاز زنده: باخت MI مقابل CSK

  MI سعی کرد با فرستادن او به شماره 3 در آخرین بازی خود مقابل چنای سوپر کینگز، فشار را از روی شارما بردارد، اما این حرکتی بود که برای هیچ یک از طرفین درگیر کار نکرد. شارما دومین اردک متوالی و چهارمین امتیاز تک رقمی خود را در یورتمه سواری تحمل کرد در حالی که گرین که در غیر این صورت شلیک می کرد در شکاف افتتاحیه به عدد شش سقوط کرد. MI تنها توانست امتیاز ضعیف 139/8 را در زمین خانگی CSK به ثبت برساند و برای اولین بار در 13 سال گذشته یک بازی خارج از خانه را به رقبای سرسخت خود باخت.

 • 16:16 (IST)

  MI در مقابل RCB، امتیاز زنده: ترتیب ضربتی قوی MI

  با این حال، با عدم شلیک شارما در صدر، MI افرادی مانند ایشان کیشان، سوریاکومار یداو و کامرون گرین را در وسط قرار داده است، در حالی که تیلاک وارما و تیم دیوید نیز به عنوان پایان‌دهنده‌های دیرهنگام موفق شده‌اند.

 • 16:13 (IST)

  MI vs RCB، امتیاز زنده: مسابقه حیاتی برای MI

  برای صعود سرخپوستان بمبئی که در رده ششم قرار دارند در جدول امتیازات، ضروری است که بهترین ضربات آنها در ترکیب بازی کند. در IPL سال گذشته، که همچنین از نظر عملکرد ضعیف ترین MI بود، زیرا آنها در پایان به پایان رسیدند، شارما میانگین کمی بیش از 19 را به دست آورد و در 14 مسابقه 268 ران به ثمر رساند.

 • 16:12 (IST)

  MI در مقابل RCB، امتیاز زنده: رستگاری چشم روهیت شارما

  با تشدید رقابت برای پلی آف، فرم کاپیتان روهیت شارما با چوب و بولینگ در اورهای مرگ نگرانی بزرگی برای میزبان خواهد بود. با 184 دوش در 10 مسابقه با میانگین فراموش نشدنی 18.39 و نیم قرن انفرادی، شارما دومین فصل ضعیف متوالی را با خفاش تحمل می کند.

 • 15:57 (IST)

  MI vs RCB، امتیاز زنده: سلام

  سلام و به پوشش زنده ما از مسابقه IPL 2023 بین هندیان بمبئی و رویال چلنجرز بنگلور، مستقیماً از استادیوم Wankhede بمبئی خوش آمدید. منتظر همه به روز رسانی های زنده باشید.

موضوعات ذکر شده در این مقاله

پست های جدید  تور عمان نوروز ۱۴۰۱