به‌روزرسانی‌های امتیاز زنده GT در مقابل MI، IPL 2023: بمبئی با پیروزی بر گجرات وارد نیمه‌ی اول می‌شود

به‌روزرسانی‌های زنده GT در مقابل MI: GT برای رویارویی با MI© BCCI


GT vs MI، IPL 2023، به‌روزرسانی‌های زنده: گجرات تایتانز برای بازی IPL 2023 خود در روز سه شنبه در ورزشگاه نارندرا مودی احمدآباد میزبان هندی های بمبئی خواهد بود. پس از یک شروع ضعیف آشنا، MI از هت تریک برد لذت برد، اما عملکرد چشمگیر آنها توسط پنجاب کینگز با پیروزی 13 ران در روز شنبه کوتاه شد. در حالی که به دلیل عدم توانایی در دفاع از مجموع این فصل مورد انتقاد قرار گرفت، GT نشان داد که چگونه می توان این کار را با یک استاد کلاس در اورهای مرگ انجام داد تا تعقیب و گریز Lucknow Super Giants را در مسابقه قبلی خود خفه کند. جالب خواهد بود که ببینیم کدام طرف بر دیگری پیروز خواهد شد. (کارت امتیازی زنده) (جدول امتیازات IPL 2023)

در اینجا به‌روزرسانی‌های زنده بازی IPL 2023 بین GT و MI، مستقیماً از استادیوم نارندرا مودی در احمدآباد آمده است:  • 16:29 (IST)

    GT vs MI، Live Score: باخت MI مقابل PBKS

    پس از یک شروع ضعیف آشنا، MI از هت تریک برد لذت برد، اما عملکرد چشمگیر آنها توسط پنجاب کینگز با پیروزی 13 ران در روز شنبه کوتاه شد.

  • 15:58 (IST)

    GT vs MI، امتیاز زنده: سلام

    سلام و به پوشش زنده ما از مسابقه IPL 2023 بین گجرات تایتانز و هند بمبئی، مستقیماً از استادیوم نارندرا مودی در احمدآباد خوش آمدید. منتظر همه به روز رسانی های زنده باشید.

موضوعات ذکر شده در این مقاله