“بعضی ها به IPL رفته اند…”: ستاره سابق پاکستانی قبل از سریال T20I نیوزیلند خوشحال نیست

تیم کریکت پاکستان در حال فعالیت است© AFP

عبدالرزاق، بازیکن سابق تیم کریکت پاکستان، از عدم تعادل در تیم میهمان نیوزیلند قبل از بازی سری T20I مقابل پاکستان که از جمعه آغاز می شود، ابراز نگرانی کرد. برخی از بازیکنان کیوی در حال حاضر برای حضور در لیگ برتر هند (IPL) در هند به سر می برند، در حالی که تعدادی از آنها به دلیل نگرانی های مربوط به آمادگی جسمانی از بازی خارج شده اند. در یک تعامل اخیر، رزاق گفت که تیم ملی باید اولویت اول یک کریکت باشد و متعجب است که چگونه آنها گواهینامه های بدون اعتراض (NOC) را دریافت کردند.

نیوزلند باید یک تیم کامل می فرستاد. برخی از بازیکنان به IPL رفته اند و برخی نارسا هستند. علاقه زیادی به سریال وجود ندارد. در سری تست آنها تیم کاملی داشتند و مسابقات هیجان انگیزی هم برگزار شد. به نظر می رسد آنها بسته به شرایط تیمی را فرستاده اند. من نمی دانم چگونه بازیکنان در مورد تیم ملی به NOC می رسند. رزاق به ژئو نیوز گفت: معیارهای کمیته ملی المپیک چیست زیرا اولویت اول همیشه باید تیم ملی باشد.

پاکستان و نیوزلند قرار است در یک سری پنج مسابقه T20I به مصاف یکدیگر بروند.

در زمانی که تب لیگ برتر هند (IPL) دنیای کریکت را فراگرفته است، تور نیوزیلند پاکستان – شامل پنج T20I و همین‌طور ODIs – نوید اقدامات بین‌المللی جذاب را می‌دهد.

پاکستان یک تیم پر ستاره T20I را معرفی کرده است که با بازگشت شاهین افریدی که برای اولین بار پس از فینال جام جهانی مردان ICC در برابر انگلیس در نوامبر 2022 بازی خواهد کرد، تقویت شده است.

اگرچه شاهین افریدی پس از چهار ماه غیبت به مسابقات بین المللی کریکت بازگشت، اما مشغول جمع آوری ظروف نقره و شکستن رکوردها در پاکستان بوده است. در جریان جدیدترین سوپرلیگ پاکستان، پیسر ACE کاپیتان لاهور قلندرز را به پیروزی رساند و او را به اولین کاپیتانی تبدیل کرد که دو بار قهرمان PSL شده است.

کاپیتان بابر اعظم، محمد رضوان، فخار زمان و حارث رئوف نیز پس از از دست دادن سریال T20I افغانستان در شارجه به تیم بازگشتند. پاکستان با دیدن بازیکنان ستاره خود در T20I که در باخت 2-1 مقابل افغانستان به شدت از دست رفتند، آسوده خاطر خواهد شد.

(با ورودی های ANI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله