“بسیار خشن برای همه شما…”: هم تیمی سابق ام اس دونی در هند و CSK از صحبت های بازنشستگی گریت عصبانی می شود

تصویر فایل کاپیتان CSK MS Dhoni© BCCI.IPL

MS Dhoni همچنان با زیرکی رهبری چنای سوپر کینگز را بر عهده دارد. این بازیکن 41 ساله از آغاز لیگ برتر هند، ستونی از قدرت برای قهرمانان چهار دوره بوده است. فصل گذشته، راویندرا جادجا در ابتدا به عنوان کاپیتان CSK انتخاب شد، که بسیاری فکر می‌کردند شروع یک فرآیند انتقال برای این تیم بود. با این حال، پس از چند بازی که CSK در آن مشکل داشت، Dhoni دوباره کاپیتان شد. در این فصل نیز او CSK را با کمال رهبری می کند و با خفاش نیز کمک می کند. با این حال، صحبت ها در مورد بازنشستگی او متوقف نشده است.

هم تیمی سابق دونی در تیم کریکت هند و سوپر کینگز چنای – مورالی ویجی – را عصبانی کرده است. “این یک انتخاب فردی است. زمان آن فرا رسیده است که مردم بفهمند یک بازیکن کریکت چه چیزی را تجربه می کند. او حدود 15 سال به کشور ما خدمت کرده است. بنابراین ما باید به او فضایی بدهیم تا این تماس را قبول کند، نه اینکه با پرسیدن اینکه چه زمانی بازنشسته می شود به او فشار بیاوریم. مورالی ویجی به Sportskeeda گفت: برای همه شما خیلی سخت است که این سوال را بپرسید. همه در مورد بازنشستگی ام اس می پرسند.

برای من بسیار ناراحت کننده است که بنشینم و به آن پاسخ دهم. من اخیراً بازنشسته شده ام، بنابراین می دانم که چه احساسی دارم. ما قلب و روح خود را به این بازی داده ایم و این یک انتخاب شخصی است، و می خواهم به مردم بگویم که این را حفظ کنند. کمی حریم خصوصی.”

معین علی، مربی همه جانبه انگلیس و CSK احساس می‌کند که دونی «قطعاً می‌تواند» در سال آینده در IPL حضور داشته باشد، و این تصور رایج را که فصل جاری آخرین حضور کاپیتان سوپر کینگز چنای در لیگ T20 خواهد بود، نادیده می‌گیرد.

به نقل از ESPNcricinfo، معین گفت: او قطعا می تواند سال آینده دوباره بازی کند. او می‌گوید: «روشی که او بازی می‌کند، فکر نمی‌کنم این ضربه زدن او باشد که او را از بازی باز می‌دارد، حتی اگر دو، سه سال دیگر باشد.

من از نحوه بازی او (در مقابل راجستان) تعجب نکردم.

دیدن از کسی در آن سن شگفت‌انگیز است. وقتی اینقدر دیر وارد می‌شوی آسان نیست – مردم اغلب این را فراموش می‌کنند، اما این چیزی است که او را در نقشش بسیار خوب می‌کند.»

موضوعات ذکر شده در این مقاله