“بسیاری او را به خاطر خویشاوندی مسخره کردند…”: پریتی زینتا آرزوها را در اولین ویکت آرجون تندولکار در IPL 2023 رهبری می کند

آرجون تندولکار روز سه‌شنبه در شرایطی پرتنش آرامش خود را حفظ کرد زیرا هندی‌های بمبئی در یک بازی IPL 2023 در روز چهارشنبه سان رایزرز حیدرآباد را با 14 ران شکست دادند. آرجون، پسر ساچین تندولکار، اولین بازی IPL خود را در برابر نایت رایدرهای کلکته در روز یکشنبه انجام داد. روز سه‌شنبه در حالی که SRH به 20 امتیاز نیاز داشت، آرجون 23 ساله خونسردی خود را حفظ کرد و با دو بازیکن خوب توپ زد و همچنین ویکت بوونشوار کومار را گرفت. پس از پایان مسابقه، ویکت اصلی آرجون توسط چندین بازیکن سابق کریکت و افراد مشهور تحسین شد.

پریتی زینتا، بازیگر بالیوود و یکی از مالکان پنجاب کینگز، در نامه ای نوشت: “بسیاری او را به خاطر خویشاوندی مسخره کردند، اما امشب او نشان داد که جایگاهش به خوبی به دست آورده است. تبریک آرجون. @sachin_rt باید خیلی افتخار کنید #Arjuntendulkar #SRHvsMI #TATAIPL2023.” توییت.

محمد کایف در توییتی نوشت: “آرجون تندولکار امروز رشد کرد. اعتماد کاپیتان با بولینگ محکم به پایان رسید، اعصابش را حفظ کرد، اولین ویکت IPL خود را گرفت. تبریک پاجی، در اینجا آرزوی موفقیت طولانی برای آرجون داریم. @sachin_rt #آرجون.”

ویرندر سهواگ در توییتی نوشت: “خیلی خوشحالم که می بینم آرجون خوب کار می کنه. @sachin_rt paaji باید پدری مغرور باشه. کار سخت آرجون نتیجه داد و نعمت های من که این فقط شروع چیزهای بزرگ آینده است. آفرین آرجون! #SRHvsMI.”

عرفان پاتان نوشت: «از دیدن رویکرد آرام از تندولکار جوان خوشحالم.

ایان بیشاپ گفت: “آخرین بازی فوق العاده ای از آرجون تندولکار بود. تنها بازی دوم او اما اجرایش عالی بود. آفرین به او.”

پس از گرفتن اولین ویکت خود، آرجون در مورد ورودی های ساچین در بازی خود صحبت کرد.

“بدیهی است که گرفتن اولین ویکت IPL بسیار عالی بود. من فقط باید روی چیزی که در دست داشتم، نقشه و اجرای آن تمرکز می کردم. برنامه ما فقط این بود که یک کاسه پهن کنیم و مرز طولانی را وارد بازی کنیم و ضربه زن را وادار کنیم که آن را به زمین بزند. سمت بلندتر،» او گفت.

“من عاشق بولینگ هستم، خوشحالم که هر زمانی که کاپیتان از من بخواهد بولینگ بازی می کنم و فقط به برنامه تیم پایبندم و بهترین کارم را انجام می دهم. ما (ساچین تندولکار و او) در مورد کریکت صحبت می کنیم، قبل از بازی درباره تاکتیک ها صحبت می کنیم و او به من می گوید که به آنچه که در هر بازی تمرین می‌کنم، برمی‌گردم. من فقط روی بازی‌ام تمرکز کردم، بولینگ با طول‌ها و خطوط خوب در جلو. اگر نوسان داشت، یک امتیاز است، اگر نشد، همینطور باشد.”

.

موضوعات ذکر شده در این مقاله