“بزرگترین نقطه قوت MS Dhoni…”: مربی CSK پس از پنجمین قهرمانی تیم در عنوان IPL

مایک هوسی، مربی ضربتی سوپر کینگز چنای، آمباتی رایودو کهنه کار را به خاطر عملکردش در پیروزی CSK مقابل گجرات تایتانز در لیگ برتر هند (IPL) 2023 در روز دوشنبه تمجید کرد. رایودو روی پای عقب رفت تا در اوور سیزدهم بازی، توپ را با قدرت خام خود به سکوها بفرستد. از آن نقطه، CSK راه خود را به بازی برگشت و پنجمین عنوان IPL خود را به دست آورد. هاسی پس از بازی گفت: «بعضی از آن شوت‌های رایودو، فکر نمی‌کنم خیلی‌ها در دنیا بتوانند به توپ‌های آهسته‌تر مثل آن ضربه بزنند.» او همچنین از توانایی دونی در برداشتن فشار از بازیکنان تمجید کرد.

او یک انسان شگفت‌انگیز است، بزرگترین قدرت این است که فشار را از روی بچه‌های جوان بردارد. شما نمونه خوبی از آن را در بازی مقدماتی با سناپاتی دیدید، او به او گفت که آرام باشد و ما را به چنین فرار بزرگی رساند. باهوش، و او و استفن به خوبی یکدیگر را تکمیل می کنند. این مزیت تجربه است، آنها بسیار خونسرد و آرام هستند.”

یک ایستاده 67 دونی بین شوبمن گیل (39 در 20 توپ) و ویدیمن ساها شروع خوبی را برای GT فراهم کرد. پس از آن یک استند 64 دوانی بین ساها و سای سودارشان برگزار شد. ساها با 54 توپ (39 توپ) اخراج شد که پنج توپ چهار و شش توپ داشت.

سودارشان 96 را تنها در 47 توپ، با 8 توپ و 6 توپ شکست داد. او یک پایه 81 ران برای ویکت سوم با کاپیتان هاردیک پاندیا دوخت که از 12 توپ 21 گل به ثمر رساند.

متیشا پاتیرانا در چهار اوور امتیاز 2/44 را از آن خود کرد. دیپاک چهار و راویندرا جادجا هر کدام یک ویکت گرفتند.

در حالی که روز اول فینال به دلیل بارندگی تمام شد، روز دوم نیز تحت تأثیر قرار گرفت و CSK یک هدف اصلاح‌شده را در یک دوره نیمه‌شب تعقیب کرد.

CSK ملزم به تعقیب 171 دوش در 15 اور بود. بازکنان دوون کانوی (47 در 25 توپ) و روتوراج گایکواد (26 در 16 توپ) سکویی با پایه 74 دونده برای ویکت اول فراهم کردند. آجینکیا راهان 27 گل سریع در 13 توپ و امباتی رایادو 19 گل در هشت توپ به ثمر رساندند اما موهیت شارما با بولینگ فشرده خود بازگشتی را برای GT نوشت. او همچنین Dhoni را برای یک اردک طلایی بیرون آورد.

CSK در اور نهایی به 13 ران نیاز داشت. اما Mohit نتوانست از آن دفاع کند زیرا Jadeja یک چهار برنده بازی را روی توپ نهایی زد.

موهیت انتخاب بولرهای GT بود که در چهار اوور خود امتیاز 3/36 را گرفت. نور احمد (2/17) نیز با توپ تحت تأثیر قرار گرفت.

امتیازات مختصر: GT: 214/4 (سای سودارسان 96، وریدیمن ساها 54، ماتیشا پاتیرانا 2/44) باخت به CSK: 171 بر 5 در 15 اور (دوون کانوی 47، شیوام دوبه 32، موهیت شارما 3/36).

(به جز عنوان، این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و از یک فید سندیکایی منتشر شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله