“بزرگترین اشتباه”: ستاره سابق چنای سوپر کینگز شوالیه سواران کلکته را برای شوبمن گیل “تصمیم” منفجر کرد

Shubman Gill که توسط KKR قبل از IPL 2018 خریداری شد، تنها پس از چهار فصل منتشر شد.© BCCI/IPL

اسکات استایریس، بازیکن پیشین نیوزلندی، معتقد است که رهایی شوبمن گیل از کلکته نایت رایدرز به عنوان بزرگترین اشتباه در تاریخ کریکت فرنچایز شناخته خواهد شد. گیل که گلزن برتر مسابقات IPL 2023 است، امسال 851 دوش در جاده گجرات تایتانز به فینال به ثمر رسانده است. گیل که قبل از IPL 2018 توسط KKR خرید، چهار فصل را با قهرمان دو دوره سپری کرد. KKR او را قبل از مزایده بزرگ IPL 2022 آزاد کرد. با این حال، GT در حالی که پیش نویس گیل را قبل از حراج تهیه می کردند، به سرعت به او حمله کردند.

از آن زمان، این بازیکن 23 ساله در راه رسیدن به فینال های پیاپی IPL بسیار مهم بوده است.

“من هنوز معتقدم که آزادی او از KKR به عنوان بزرگ‌ترین اشتباهی که یک فرنچایز مرتکب شده است، تلقی می‌شود. تنها مورد دیگر KL Rahul از RCB بود. با این حال، مزیت سنی در اینجا وجود دارد. گیل هنوز مرد بسیار جوانی است، او اشتباه کرده است. استایریس به جیو سینما گفت.

قبل از IPL 2023 که به دلیل باران روز یکشنبه به دوشنبه منتقل شد، استایریس گفت که گیل که او را بچه GOAT می نامد، در آینده به “ستون فقرات” تیم هند تبدیل خواهد شد.

او افزود: “او نه تنها می تواند ستاره این ستاره GT باشد، به خصوص پس از جام جهانی بعدی، او ستون فقرات این تیم هندی خواهد بود. و من فکر می کنم او از آن استقبال خواهد کرد.”

گیل امسال سه قرن در IPL به ثمر رسانده است و برای پیشی گرفتن از مجموع 973 دوش ویرات کوهلی در سال 2016 به 123 دوش نیاز دارد که بیشترین تعداد دوش یک بازیکن در یک نسخه است.

باران شدید و رعد و برق در احمدآباد در روز یکشنبه، فینال IPL بین دارندگان GT و CSK را برای اولین بار در تاریخ مسابقات به یک روز رزرو تبدیل کرد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله