برد 24 ران فیلمنامه فاف دو پلسیس، محمد سراج برای رویال چلنجرز بنگلور مقابل پنجاب کینگز

Faf du Plessis علیرغم آسیب دیدگی از ناحیه دنده قبل از اینکه محمد سراج بهترین چهره های خود را در IPL ایجاد کند تا پیروزی 24 ران را برای رویال چلنجرز بنگلور در برابر پنجاب کینگز در روز پنجشنبه رقم بزند، یک ضربه خاص انجام داد. دو پلسیس که به دلیل مصدومیت به عنوان “بازیکن ضربه ای” بازی می کرد، 84 توپ از 56 توپ را غارت کرد و با کاپیتان ایستاده ویرات کوهلی (59 از 47) یک ایستگاه ویکت باز کننده 137 دونده را به اشتراک گذاشت تا پس از قرار گرفتن، RCB را به 174 به مدت چهار برای هدایت کند. در به خفاش.

اگرچه کاپیتان شیکار داوان برای دومین بازی متوالی در دسترس نبود، پنجاب قدرت شلیک کافی برای تعقیب 175 را داشت اما در شروع تعقیب ویکت های زیادی را از دست داد.

سراج با توپ جدید و همچنین در اورهای مرگ با نتیجه 4 بر 21 در چهار اور به پایان رسید و یک پیروزی خوشایند را برای تیمش تضمین کرد. ضدحمله جیتش شارما 41 بر 27 برای پنجاب بی نتیجه ماند.

این سومین برد RCB در شش بازی بود در حالی که پنجاب سومین باخت خود را در شش بازی متحمل شد.

سراج آنقدر داغ بود که نمی توانست در پاورپلی بازی کند زیرا آتاروا تاید چپ دست را با یک اینسوینگگر تیز از توپ دوم اینینگ خارج کرد و سپس لیام لیوینگستون خطرناک را در اوور چهارم حذف کرد. هر دو اخراج lbw پس از بررسی های موفق DRS انجام شد.

سپس وانیندو هاسارانگا، متیو شورت را با ضربه ای گوگلی برانگیخت، قبل از اینکه سام کوران و هارپریت باتیا اوضاع را برای تیم میزبان بدتر کرد.

در 97 برای شش، بازی تمام شده و غبارآلود به نظر می رسید، اما جیتش شارما پنجاب را با ضربه های تمیز، به ویژه در زمین، در بازی نگه داشت. او در نهایت شرکای خود را تمام کرد.

پیش از این، در 91 بدون باخت در 10 اور، RCB در کورس 200 به علاوه مجموع بود، اما پنجاب به خوبی در میانه و اورهای مرگ بازی کرد تا حریف را محدود کند.

دو پلسیس در ضربه ستیزه جویانه خود پنج شش و به همان تعداد چهار ضربه زد. مثل همیشه، کاپیتان سابق آفریقای جنوبی از نشان دادن کنده هایش به اسپینرها برای آزاد کردن بازوهایش برای شوت های بزرگ ترسی نداشت.

کوهلی 59 توپ از 47 توپ به دست آورد، اگرچه نیمه اول اینینگ های او روان تر بود.

این چهارمین امتیاز پنجاه بعلاوه برای بازکنندگان RCB در این فصل بود که ثبات آنها را برجسته کرد.

RCB از مجموع آنها پس از شروع پروازی از دو پلسیس و کوهلی، که تیم خود را بدون باخت در پاورپلی به 59 رساندند، ناامید کننده خواهد بود.

آرشدیپ سینگ و کوران از تاکتیک توپ کوتاه در برابر دو پلسیس و کوهلی با توپ جدید استفاده کردند اما کارساز نشد.

این ستاره هندی با کاور علامت تجاری خود از اسپینر هارپریت برار شروع کرد و سپس توپ کوتاهی را از آرشدیپ بر روی پای کوتاه خود برای چهار توپ دیگر در اوور سوم کشید.

دو پلسیس با چند نفر از برار که بازی بولینگ را در کنار آرشدیپ باز کردند، شروع شد.

این بازیکن آفریقای جنوبی فضایی را برای یک شش مستقیم بزرگ روی سر برار باز کرد و آن را با یکی دیگر از عرض طولانی ادامه داد. با این حال، بهترین بازی او، ناتان الیس، ناتن الیس بود که در حالت ایستاده ایستاده بود تا آن را روی سر توپ‌زن بکوبد.

RCB تنها توانست 83 ران از 60 توپ آخر را مدیریت کند. راهول چهار و سام کوران نتوانستند ویکت بگیرند اما اجازه ندادند ضربه‌ها آزاد شوند.

موضوعات ذکر شده در این مقاله